0

Zonda infolnia

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-05-01 19:35:15
  • Data modyfikacji: 2022-11-24 11:01:55
Zonda infolnia

Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z Zonda. Telefon Zonda pozwoli klientom na otrzymanie bezpośrednich informacji od pracowników firmy. Sprawdź i wypróbuj już dziś telefon Zonda jako jedną z form skontaktowania się z firmą.

Telefon Zonda

Jedną z opcji na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość wyboru dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu Zonda. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać i otrzymać wszelkie potrzebne dane i informacje od pracowników Zonda. Dodatkowo eksperci, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu Zonda, potrafią także dzięki swojej wiedzy udzielić niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Zonda. W przypadku zajęcia jednego z numerów klienci mają możliwość, wybrania i zadzwonienia pod inny numer do firmy Zonda.

Telefon Zonda: +44 870 820 0322
Telefon Zonda: +44 33 002 71690
Telefon Zonda: +48 799 399 290
Telefon Zonda: +48 799 399 592
Telefon Zonda: +44 33 002 72058
Telefon Zonda: +48 799 399 704

Zonda kontakt

Istnieją także inne sposoby na skontaktowanie się z firmą Zonda. Pierwszą z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo szybka i często wybierana opcja przez klientów preferujących kontakt z firmą przy pomocy internetu. Warto, aby klient w wiadomości mailowej zamieścił między innymi temat, z jakim zwraca się o pomoc do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w jej treści dokładnie opisał zaistniałą sytuację. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Zonda powinna zostać wysłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Zonda: [email protected]

Alternatywną opcją dla kontaktu poprzez telefon Zonda jest możliwość skorzystania z chatu online z pracownikiem Biura Obsługi Klienta firmy. Opcja ta dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej Zonda. Rozmowa odbywa się na żywo z ekspertem firmy i jest to idealny sposób na zdobycie wszelkich niezbędnych dla klienta informacji. Chat z ekspertem Zonda dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, a także w soboty i niedziele w godzinach od 12:00 do 16:00.

Inne sposoby kontaktu Zonda

Ostatnią z możliwych form kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Klienta Zonda jest możliwość skorzystania z udostępnionego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Jest to bardzo podobna opcja do wysłania wiadomości mailowej. Klient przed wysłaniem zgłoszenia poproszony zostanie o podanie i wpisanie danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także dokładne opisanie zaistniałego problemu. Konsultanci Centrum Obsługi Klienta Zonda powinni wysłać wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.