Mapei telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-11-28 01:47:05
  • Data modyfikacji: 2022-12-24 11:06:37
Mapei telefon

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Mapei? Na poniższej stronie internetowej do kontaktu udostępniony został między innymi telefon Mapei. Skorzystanie z telefonu Mapei to gwarancja uzyskania wszelkich informacji. Sprawdź telefon Mapei już teraz!

Mapei telefon

Chcąc jak najszybciej otrzymać najnowsze informacje dotyczące aktualnej oferty firmy, dobrze jest skorzystać z udostępnionego na poniższej stronie internetowej telefonu Mapei. Daje on klientom sposobność na uzyskanie wszelkich danych i informacji bezpośrednio od pracowników firmy Mapei. Należy także dodać, że konsultanci Centrum Obsługi Klienta, którzy odpowiedzialni są za telefon Mapei dzięki swojej wiedzy, odpowiedzą także na wszystkie pytania, a także wątpliwości osób dzwoniących. Warto dodać, że na poniższej stronie internetowej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Mapei. Z tego też względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom szybsze znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo telefon Mapei dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzina, które zostały podane poniżej.

Telefon Mapei Gliwice: (32) 775-44-50
Fax: (32) 775-44-71
*Telefon Mapei dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00, a także w soboty w godzinach od 6:00 do 16:00.

Telefon Mapei Barcin: (52) 525-92-50
Fax: (52) 525-92-90

Telefon Mapei Warszawa: (22) 595-42-00
Fax: (22) 595-42-02

Mapei kontakt

Inną opcją na skontaktowanie się konsultantami Centrum Obsługi Klienta Mapei jest możliwość wysłania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to na pewno wygodna opcja dla osób, które preferują kontakt przy pomocy internetu. Dobrze byłoby, żeby wiadomość taka zawierała w swoim temacie krótką notatkę o sprawie, z jaką klient zwraca się o pomoc do pracowników Mapei, a w treści samej wiadomości dokładny opis zaistniałej sytuacji. Dzięki temu znacznie szybciej pracownicy firmy Mapei powinni znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu klienta. Mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta firmy Mapei powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Mapei Gliwice: [email protected]
E-mail Mapei Barcin: [email protected]
E-mail Mapei Warszawa: [email protected]

Dane kontaktowe Mapei

Klienci preferujący tradycyjne metody kontaktu skorzystać mogą z adresu korespondencyjnego. Na podany adres w formie listów można wysyłać zgłoszenia i pytania. Należy jednak dodać, że odpowiedź zwrotna może zostać dostarczona znacznie później niż w przypadku innych metod kontaktowych. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Mapei. Pozwoli on klientom na uzyskanie wszelkich informacji oraz przydatnych odpowiedzi w przeciągu kilku minut.

Adres korespondencyjny Mapei Gliwice: ul. Gustawa Eiffela, 14 44-109 Gliwice
Adres korespondencyjny Mapei Barcin: Sadłogoszcz 59, 88-192 Piechcin
Adres korespondencyjny Mapei Warszawa: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa