0

Alma telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-16 09:11:04
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 09:53:32
Alma telefon

Skorzystaj z aktualnej infolinii telefonicznej Alma dla klientów. Telefon kontaktowy do BOK Alma. Pomoc telefoniczna konsultantów Alma. Infolinia telefoniczna Alma.

Alma kontakt

Alma jest to ogólnopolska sieć delikatesów.  Kontakt Alma jest możliwy poprzez drogę telefoniczną, a także mailową. Kontakt Alma realizowany z klientem przy użyciu poczty elektronicznej dostępny jest pod odpowiednim adresem e-mail delikatesów. Wiadomości należy kierować na pocztę o adresie [email protected]. Za odpowiedzi na wiadomości wysyłane przez klientów odpowiedzialni są konsultanci pracujący w Biurze Obsługi Klienta Alma. Innym adresem e-mail Alma jest [email protected]. Na ten adres należy wysyłać wszelkie sugestie oraz opinie dotyczące sieci delikatesów Alma.

E-mail: [email protected]
E-mail (sugestie i opinie): [email protected]

Alma telefon

Telefon Alma jest dostępny dla wszystkich klientów oraz dla osób zainteresowanych. Telefon Alma działa pod numerem kontaktowym 12 627 63 20. Kontaktując się z podanym numerem telefonu, można skontaktować się z konsultantami telefonicznymi Biura Obsługi Klienta Alma. Telefon Alma nie jest dostępny całodobowa. Kontakt telefoniczny Alma jest aktywny tylko w wybranych godzinach. Dzwonienie na telefon Alma zaleca się jedynie w godzinach pracy infolinii.

Telefon: 12 627 63 20