wFirma telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-06-17 06:54:22
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 17:39:59
wFirma telefon

Sprawdź aktualne sposoby kontaktu z wFirma dostępne na poniższej stronie internetowej. Telefon wFirma nie jest aktualnie obsługiwany. Istnieją inne sposoby na skontaktowanie się z wFirma.

wFirma telefon

Niestety, ale w chwili obecnej dla klientów nie został udostępniony żaden aktualny telefon wFirma, dzięki któremu wszyscy zainteresowani kontaktem klienci mogliby bezpośrednio porozmawiać z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. W przypadku udostępnienia telefonu wFirma poniższa strona z pewnością zostanie zaktualizowana o dodatkowe dane. Istnieją jednak inne sposoby na kontakt z wFirma.

Kontakt wFirma

Firma wFirma umożliwia swoim klientom inne możliwe formy kontaktu z pracownikami firmy. Pierwszą z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to sposobność na korespondencję z konsultantami wFirma oraz rozwiązanie danego problemu. W wiadomości mailowej wysyłanej przez klienta warto umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta wFirma, a także dokładnie opisać zaistniały problem z jak największą ilością istotnych informacji. Ułatwi to w znaczny sposób znalezienie rozwiązania przez ekspertów wFirma. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta wFirma powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail wFirma: [email protected]

Dla osób, które preferują bardziej tradycyjne metody kontaktu firma wFirma, udostępnia także adres korespondencyjny, na który w formie listów klienci mogą wysyłać problemy wymagające pomocy ekspertów wFirma. Należy jednak nadmienić, że w przypadku wybrania tej opcji na kontakt z wFirma, na wiadomość zwrotną będzie trzeba czekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innej formy kontaktu z wFirma.

Adres korespondencyjny wFirma

ul. Bolesława Krzywoustego 105/21, 51-166 Wrocław

Strona internetowa wFirma

Na oficjalnej stronie internetowej wFirma umieszczony został także formularz kontaktowy. Przed wysłaniem go klient poproszony zostanie o podanie danych osobowych, wybór tematu problemu, a także opisanie danej sprawy, która wymaga pomocy konsultantów wFirma. Zgłoszenie zostanie odebrane i rozwiązane, jak najszybciej będzie to możliwe. Zwykle odbywa się to maksymalnie do kilku dni roboczych.