Telefon KLM Royal Dutch Airlines

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-10-06 11:53:40
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 15:51:21
Telefon KLM Royal Dutch Airlines

Telefon KLM Royal Dutch Airlines jest zawsze aktualny. KLM Royal Dutch Airlines telefon można znaleźć na stronie poniżej.

KLM Royal Dutch Airlines telefon

Aby skontaktować się z linią KLM Royal Dutch Airlines należy wykorzystać znajdujące się na stronie KLM Royal Dutch Airlines telefon. Pracownicy Call Center są dostępni dla podróżnych w godzinach ich pracy. Aktualny telefon KLM Royal Dutch Airlines jest zawsze dostępny za pośrednictwem wyszukiwarki numerów telefonu online. Skorzystanie z niego ułatwi zasięgnięcie  informacji oraz rozwiązanie występujących problemów. Kontakt telefoniczny z KLM Royal Dutch Airlines jest też sposobem na zakup biletu lotniczego. Bilety możliwe do nabycia tylko z odpowiednim wyprzedzeniem.

KLM Royal Dutch Airlines kontakt

Poniżej znajdują się dane kontaktowe do KLM Royal Dutch Airlines. Za ich pośrednictwem można załatwić wszystkie sprawy związane z zakupem biletu lub procedurami związanymi z odlotem. Korzystając z nich można uzyskać odpowiedzi dotyczące pytań odnośnie regulaminu przewoźnika, przewożenia bagażów oraz dokumentów, przewozu dzieci lub osób niepełnosprawnych. Call Center KLM jest najpewniejszym źródłem informacji dotyczących ich usług. Poniżej znajdują się dane kontaktowe.

Telefon: +48 0 22 51 23 947

Kontakt z pracownikami linii jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, w soboty i niedziele od 9:00 do 17:30.

Wykorzystanie numeru telefonu jest najczęstszą metodą wybieraną przez klientów. Jest to pewne źródło informacji.