Telefon Metro Bank

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-09-16 15:55:22
  • Data modyfikacji: 2022-08-31 14:27:23
Telefon Metro Bank

Skontaktuj się z pracownikami Biura Obsługi Klienta Metro Banku. Aktualne dane adresowe i kontaktowe dla klientów do Metro Banku. W przypadku pytań odnośnie oferty banku skorzystaj z pomocy konsultantów na infolinii telefonicznej.

Co to jest Metro Bank?

Metro Bank jest to młody bank działający w Wielkiej Brytanii założony w 2010 roku. Zapewnia on usługi dla prywatnych kont oraz dla klientów biznesowych. Bank posiada swoją stronę internetową, na której można sprawdzić całą listę świadczonych usług. Konto w Metro Banku możliwe jest również do założenia online przez internet. Warto sprawdzić pełną ofertę i skorzystać z ich usług.

Kontakt Metro Bank

Do Metro Bank kontakt możliwy jest na wiele sposobów. Podstawową formą jest kontakt na telefon Metro Bank, których jest bardzo dużo. Inną możliwością jest kontakt za pomocą mediów społecznościowych. Metro Bank posiada swój profil na Twitterze, zatem można dodać wpis, oznaczając profil banku.

Telefon Metro Bank

Metro Bank udostępnia swoim klientom możliwość kontaktu za pomocą telefonu Metro Bank. Na stronie internetowej jest ich bardzo dużo w zależności od sprawy, jaką zainteresowany chciałby poruszyć.

Pytania zadawać można w sprawie banku, kont oraz usługi Metro Bank. W przypadku, w którym klient posiada konto osobiste, należy kierować pytanie na telefon Metro Bank: 0345 08 08 500. Dla klientów biznesowych przygotowany został inny telefon Metro Bank, którym jest numer: 0345 08 08 508. Jeśli dzwoniący chce skontaktować się spoza Wielkiej Brytanii, należy kierować połączenia na telefon Metro Bank: 0044 20 3402 8312. Istnieje jeszcze kilka innych numerów telefonów, jednak są one wykorzystywane w konkretnych celach. Na przykład specjalne numery telefonów przygotowane zostały do kontaktu w sprawach takich jak hipoteka, oszczędności, zaległości, skradzione karty płatnicze, zmiany konta i tym podobne. Wszystkie te numery dostępne są na stronie internetowej Metro Bank

Telefon Metro Bank odbierany jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, w niedziele w godzinach od 8:00 do 18:30. W przypadku świąt telefon Metro Bank działa w godzinach od 10:00 do 18:30.

E-mail Metro Bank

Jedyny e-mail, jaki Metro Bank udostępnia, jest adres służący do wysyłania zgłoszeń podejrzanych wiadomości. Jeśli klient otrzymał wiadomość i nie jest pewny czy jest on wysłany z banku, to może wysłać tę informację na e-mail Metro Bank: [email protected], gdyż może to być próba oszustwa.

Placówki Metro Bank

Klienci mają możliwość spotkania z przedstawicielem banku w jednej z dostępnych placówek. Metro Bank działa obecnie w Wielkiej Brytanii i to tam istnieje jedyna możliwość spotkania osobistego. Na stronie znaleźć można pełną listę placówek z ich dokładnym adresem. Telefon Metro Bank do każdego biura również został udostępniony.