0

ZDiK Wrocław Telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2020-01-31 13:33:31
  • Data modyfikacji: 2022-11-26 14:22:01
ZDiK Wrocław Telefon

Szukasz aktualnych sposobów na kontakt z pracownikami ZDiK Wrocław? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszystkie aktualne sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon ZDiK Wrocław. Skorzystaj z telefonu ZDiK Wrocław już dziś!

Telefon ZDiK Wrocław

Sposobem, za którego pośrednictwem klienci mogą porozmawiać z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy, jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu ZDiK Wrocław. Pracownicy dostępni pod wybranym numerem potrafią udzielić istotnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących osób. Z pewnością jest to najszybszy i najlepszy sposób na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta ZDiK Wrocław. Warto także dodać, że nie udostępniono żadnych aktualnych godzin, w których telefon ZDiK Wrocław jest aktywny dla klientów. Z tego też względu osoby zainteresowane kontaktem tą metodą powinny we własnym zakresie dowiedzieć się, kiedy podany poniżej numer kontaktowy jest aktywny.

Telefon ZDiK Wrocław: 0-71 355-90-76

ZDiK Wrocław kontakt

Z ZDiK Wrocław klienci mogą skontaktować się także za pośrednictwem udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Dzięki niemu możliwa jest bezpośrednia konwersacja z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Przed wysłaniem wiadomości mailowej należy ją odpowiednio przygotować. W mailu klient powinien zawrzeć temat sprawy, z jaką zwraca się do pracowników ZDiK Wrocław, a także dokładny opis co z pewnością ułatwi znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Dzięki temu pracownicy Biura Obsługi Klienta ZDiK Wrocław będą mogli szybciej znaleźć rozwiązanie problemu i wysłać wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail ZDiK Wrocław: [email protected]

Dla klientów preferujących bardziej tradycyjne formy kontaktu możliwa jest korespondencja listowna. Wszelkie listy ze sprawami klientów należy wysyłać na podany poniżej adres korespondencyjny. Należy jednak pamiętać, że wybierając tę opcję na kontakt z firmą na wiadomość zwrotną, należy poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych metod kontaktu. Dlatego, więc jeśli sprawa, z jaką boryka się klient jest nagląca dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu ZDiK Wrocław.

Adres korespondencyjny ZDiK Wrocław: Ul. Długa 49 53-633 Wrocław