Telefon Mitsubishi

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-08-21 10:38:50
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 11:34:18
Telefon Mitsubishi

Mitsubishi telefon - zadzwoń i umów jazdę próbną. Skorzystaj z konfiguratora dostępnego na stronie. Zamów samochód. Aktualny numer konsultanta Mitsubishi

Mitsubishi kontakt

Mitsubishi - japoński producent samochodów, posiadający swoja główną siedzibę w Minato w Tokio. Firma powstała w 1917 roku. Mitsubishi w 2011 roku było 6 pod względem wielkości producentem samochodów w Japonii. Jednym z najpopularniejszych modeli producenta jest Mitsubishi Outlander.

Mitsubishi kontakt umożliwia na wiele sposobów. Najlepszym sposobem jest odwiedzenie salonu Mitsubishi w okolicy i rozmowa osobiście z konsultantem w daje placówce. Jednak jeśli nie ma takiej możliwości, można skontaktować się telefonicznie. Mitsubishi telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta lub poprzez konkretny salon, do którego wykonywane jest połączenie. Dodatkowo możliwe jest wypełnienie formularza kontaktowego na stronie lub wysłanie wiadomości na adres e-mail Mitsubishi podany na stronie. Osoby śledzące media społecznościowe Mitsubishi, mogą swobodnie wysłać tam również wiadomość prywatna.

Mitsubishi telefon

Aby skontaktować się telefonicznie z salonem Mitsubishi, należy odnaleźć na oficjalnej stronie dane konkretnego salonu lub zadzwonić na ogólny numer kontaktowy. Mitsubishi telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta, które podpowie, jak można skontaktować się z salonem w okolicy. Dodatkowo podczas rozmowy można zapytać o szczegółowe informacje dotyczące aktualnej oferty Mitsubishi.

Mitsubishi telefon: + 48 22 46 31 800

Mitsubishi online

Mitsubishi online można sprawdzić aktualną ofertę lub skontaktować się z doradcą. Mitsubishi adres e-mail dostępny na stronie może posłużyć w celu uzyskania informacji dotyczących konkretnego modelu samochodu, wyceny lub pytań ogólnych kierowanych w stronę Mitsubishi. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie oraz mediów społecznościowych, gdzie jest możliwość wysłania wiadomości prywatnej. Aby jednak wykorzystać adres e-mail Mitsubishi, trzeba na oficjalnej stronie wybrać najpierw odpowiedni salon w okolicy.

Mitsubishi dane kontaktowe

Aby uzyskać szczegółowe dane kontaktowe Mitsubishi salon w okolicy, należy najpierw wybrać na stronie interesujący salon i sprawdzić jego szczegóły. Jednak aby uzyskać kontakt z główna siedzibą Mitsubishi w Polsce, możliwe jest to poprzez podany na stronie adres.

Adres Mitsubishi 
Astara Poland Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa