Pepsi telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-04-18 19:51:28
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 12:20:03
Pepsi telefon

Pepsi kontakt z merką napojów - telefon kontaktowy Pepsi, PepsiCo. Skontaktuj się z firm. Aktualne dane kontaktowe dostępne na stronie. Telefon, adres, e-mail

Pepsi kontakt

Pepsi jest marką napojów typu Cola należącą do PepsiCo. Na rynek została wprowadzona w roku 1893 przez jednego z amerykańskich farmaceutów. PepsiCo, pod które należy Pepsi jest amerykańskim przedsiębiorstwem, jednym z największym co do ilości sprzedawanych napojów.

Kontakt z Pepsi można uzyskać na kilka sposobów. Pierwszym z nich może być Instagram czy Facebook, które służą do publikowania nowości w firmie. Jednak od dłuższego czasu media społecznościowe stały się popularną formą kontaktu z klientem, nie tylko w przypadku marki Pepsi.  Kolejnym sposobem na uzyskanie kontaktu z firmą będzie wysłanie wiadomości na maila udostępnionego przez firmę lub skorzystanie z analogicznej formy kontaktu, jaką jest formularz kontaktowy. Przy wykorzystaniu jednej z tych dwóch opcji, wiadomość zwrotna przychodzi na prywatną skrzynkę mail. Ostatnim sposobem jest skorzystanie z telefonu Pepsi obsługującego przez biuro obsługi klienta.

Pepsi Telefon

Telefon Pepsi udostępnia głównie dla klientów biznesowych w celu sprzedaży, serwisu czy nawiązania współpracy z firmą. Wystarczy skorzystać z udostępnionego przez firmę numeru telefonu.

Pepsi Telefon: 601 800 090

Pepsi online kontakt

W celu wyrażenia opinii, zadania pytania dotyczącego promocji Pepsi, zgłoszenia reklamacji jest możliwość ze skorzystania z podanych form kontaktu. Na stronie w zakładce Pepsi kontakt, dostępny jest formularz kontaktowy, w którym należy wybrać temat rozmowy i napisać wiadomość. Dostępny jest również mail do biura obsługi klienta Pepsi w celu skontaktowania się z firmą. W ostatnich czasach popularny stał się również kontakt poprzez media społecznościowe, które Pepsi posiada.

Pepsi dane kontaktowe

Niestety Pepsi nie posiada biur, w których można spotkać się z pracownikami, jednak w Polsce dostępna jest oficjalna siedziba Pepsi.

Adres Pepsi:

PEPSI-COLA GENERAL BOTTLERS POLAND SP. Z O.O.
Plac Konesera, 03-736 Warszawa
Telefon: 22 670 70 70