Husqvarna telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-14 12:01:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 13:26:00
Husqvarna telefon

Aktualny numer telefonu do konsultantów Husqvarna. Infolinia klienta Husqvarna dla klientów. Kontakt Husqvarna możliwy poprzez telefon dostępny na stronie.

Husqvarna kontakt

Husqvarna swoją politykę opiera na działaniu wielu punktów obsługi klienta. Na terenie całej Polski można znaleźć wiele punktów, w których znajdują się przedstawiciele firmy Husqvarna. W oficjalnych punktach sprzedaży możliwe jest zakupienie oryginalnego sprzętu marki Husqvarna oraz oddanie uszkodzonego urządzenia do naprawy. Pełna lista wszystkich przedstawicieli Husqvarna oraz dane kontaktowe do nich znajduje się na stronie internetowej firmy.

Kontakt Husqvarna realizuje poprzez telefon Husqvarna oraz online poprze pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości do Husqvarna należy kierować na adres e-mail [email protected]. Zapytania biznesowe również mogą być kierowane na adres poczty elektronicznej Husqvarna.

E-mail: [email protected]

Telefon Husqvarna

Telefon Husqvarna jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Konsultanci obsługują telefon Husqvarna pod numerem kontaktowym 223 309 600. Telefon Husqvarna umożliwia uzyskanie szybkiej pomocy dla klientów. Numer na telefon Husqvarna prowadzi do centrali firmy. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefon Husqvarna nie działa przez całą dobę. Na telefon Husqvarna, należy dzwonić jedynie w godzinach pracy konsultantów telefonicznych.

Telefon: 223 309 600