Akpo telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-03-05 13:03:42
  • Data modyfikacji: 2022-12-20 14:06:47
Akpo telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny kontakt Akpo? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której do kontaktu umieszczony został także telefon Akpo. Telefon Akpo to pewność szybkiej obsługi i otrzymanie potrzebnych informacji.

Telefon Akpo

Najszybszym, a zarazem najczęściej wybieranym sposobem na kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Akpo. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikami Biura Obsługi Klienta Akpo. Podczas rozmowy można otrzymać informacje dotyczące aktualnej oferty Akpo. Konsultanci obsługujący telefon Akpo mogą także udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą osoby zainteresowane kontaktem. Warto także nadmienić, że istnieje więcej niż jeden aktualny telefon Akpo. Z tego względu każdy z dostępnych numerów kontaktowych został odpowiednio opisany, co ułatwi z pewnością znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo telefon Akpo aktywny jest dla klientów wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach. Nie zostały one jednak podane poniżej. Z tego względu zainteresowani kontaktem klienci powinni poszukać godzin funkcjonowania telefonu Akpo we własnym zakresie.

Telefon Akpo do biura i zakładu produkcyjnego: 23 671 34 70 lub 23 671 36 52
Telefon Akpo w sprawach handlu i obsługi klienta: 23 671 34 70 wew. 53, 69
Telefon Akpo w sprawach reklamacji: 23 671 34 70 wew. 36
Telefon Akpo do działu zaopatrzenia: 23 671 34 70 wew. 64
Telefon Akpo do konstruktorów: 23 671 34 70 wew. 40, 23, 67, 68

Akpo kontakt

Drugim bardzo prostym sposobem jest możliwość skorzystania z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany niżej adres chętni klienci mogą korespondować z pracownikami Akpo za pomocą wiadomości mailowych. Dobrze byłoby, aby wiadomość klienta zawierała w sobie między innymi temat sprawy klienta, a w opisie dokładne wytłumaczenie problemu. Dzięki podaniu jak największej ilości przydatnych informacji, eksperci firmy znacznie szybciej mogą znaleźć rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać wysłana i dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Akpo do biura i zakładu produkcyjnego: [email protected]
E-mail Akpo w sprawach handlu i obsługi klienta: [email protected]
E-mail Akpo w sprawach reklamacji: [email protected]
E-mail Akpo do dyrektora Handlowego oraz Exportu: [email protected]
E-mail Akpo do działu zaopatrzenia: [email protected]
E-mail Akpo do konstruktorów: [email protected]

Akpo kontakt

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z podanego adresu korespondencyjnego. Na poniższy adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów przy pomocy listów. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję na kontakt z Akpo wiadomość zwrotna może zostać dostarczona w znacznie dłuższym terminie do klienta.

Adres korespondencyjny Akpo do siedziby firmy

Akpo s.j.
ul. Łąkowa 10
05-080 Izabelin-Laski

Adres korespondencyjny Akpo do biura i zakładu produkcyjnego

ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk

Internetowa strona Akpo

Dodatkowo na stronie internetowej firmy Akpo do kontaktu dla klientów został udostępniony także formularz kontaktowy. Osoby zainteresowane przed wysłaniem zgłoszenia poproszone zostaną o podanie odpowiednich danych oraz dokładne opisanie danego problemu. Ułatwi to pracę konsultantom Centrum Obsługi Klienta nad znalezieniem właściwego rozwiązania dla zgłoszonego problemu. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.