Sinsay telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-29 06:23:46
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 12:10:27
Sinsay telefon

Kontakt telefoniczny do firmy Sinsay. Uzyskaj telefon Sinsay aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Sinsay telefon zamieszczony na stronie internetowej. Telefon Sinsay 58 770 92 22

Sklep Sinsay

Sinsay jest to sklep zajmujący się sprzedażą odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Sklep Sinsay wyprzedaż prowadzi bardzo często, więc warto zaglądać na stronę w celu sprawdzenia obecnych promocji na przykład na sukienki, gdyż w sklepie Sinsay sukienki cieszą się największym zainteresowaniem. Oprócz ubrań znaleźć tam możemy także drobne wyposażenia pomieszczeń, takie jak oświetlenie, meble, zastawy stołowe, dekoracje. Dodatkowo w asortymencie znaleźć można produkty przeznaczone do urody. W Polsce firma posiada mnóstwo sklepów w wielu miastach. Można uzyskać kontakt telefoniczny Sinsay do każdej placówki z osobna na ich stronie internetowej. Firma zapewnia także zakupy w Sinsay online.

Kontakt Sinsay

Firma Sinsay zapewnia swoim klientom kilka możliwości kontaktu. Po wejściu na stronę w prawym dolnym rogu wita nas robot odpowiadający za czat online. Istnieje możliwość uzyskania pomocy za pomocą tego udostępnionego czatu. Jeśli nie jest on wystarczający, firma posiada również możliwość wysłania zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy. W polach trzeba podać swoje podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, wiadomość oraz e-mail, na który zostanie wysłana odpowiedź.

Adres Sinsay

Klient sklepu dostaje także możliwość kontaktu poprzez tradycyjną pocztę. Udostępniony przez firme adres jest adresem E-sklepu Sisnay online. Adres do wysyłania korespondencji to 80-769 Gdańsk, ulica Długie Ogrody 12.

Telefon Sinsay

W celu zadzwonienia na infolinię telefoniczną Sinsay udostępniony został numer do kontaktu. Telefon Sinsay znajduje się w regulaminie serwisu Sinsay w podpunkcie o kontakcie przez klientów. Sinsay telefon to: 58 353 65 65. Pamiętać należy, że koszt połączenia jest według cennika operatora. Telefoniczna obsługa klienta prowadzona jest przez konsultantów telefonicznych Sinsay zdolnych do odpowiedzenia klientom na zadawane pytania odnośnie sklepu, produktów, zamówień.

E-mail Sinsay

Oprócz kontaktu przez Sinsay telefon, adres Sinsay, formularz i czat istnieje możliwość wysłania wiadomości elektronicznej za pomocą adresu e-mail. E-mail udostępniony dla klientów sklepu to: [email protected]