N58 Club telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-06-14 14:16:40
  • Data modyfikacji: 2022-08-05 12:34:55
N58 Club telefon

Aktualne dane kontaktowe do N58 Club. Udostępnione dla klientów dane do kontaktu z klubem N58. Telefon N58 Club dostępny na stronie internetowej klubu.

N58 Club to klub nocny mieszczący się w Warszawie na Nowym Świecie 58. Jest to miejsce, gdzie można spędzić wieczór w imprezowym klimacie. Jednak według informacji podanych na internecie obecnie klub nie jest czynny. Klienci nie mogą spędzić w klubie czasu z powodu zamknięcia. Na stronie internetowej znajduje się zakładka kalendarz z harmonogramem wydarzeń, jednak po wybraniu tej opcji następuje przekierowanie na nieistniejącą stronę klubu na Facebook’u.

Kontakt N58 Club

Obecnie N58 Club nie jest czynny dla klientów. Kontakt z klubem możliwy był za pomocą telefonu oraz adresu poczty elektronicznej. Na stronie internetowej klubu nie znajduje się formularz kontaktowy. W przypadku chęci kontaktu i rezerwacji miejsca możliwe było skorzystanie z numeru telefonu N58 Club lub adresów e-mail. Na stronie internetowej N58 Club znajdują się dwa adresy e-mail.

Telefon N58 Club

Dla klubu N58 Club podstawową formą kontaktu był numer telefonu. Klub N58 Club telefon udostępnił na stronie internetowej dla zainteresowanych. Telefon N58 Club to: +48 5000 1 58 58. Na telefon można było dzwonić w celu zadania pytań. Możliwe było uzyskanie informacji w sprawie harmonogramu imprez. Przez telefon klienci mogli również zarezerwować miejsce w klubie podczas imprezy. Czasami zdarza się taka sytuacja, że będąc w klubie, klienci gubią przedmioty lub zostawiają płaszcze, ubrania. Dzwoniąc na telefon N58 Club możliwe było uzyskanie informacji w sprawie zagubionych rzeczy. Telefon N58 Club był odbierany przez pracowników klubu.

E-mail N58 Club

W przypadku chęci kontaktu z N58 Club był on możliwy przez adres e-mail. Poczta elektroniczna jest bardzo wygodną formą kontaktu. Warto było skorzystać z tej formy. Adresy poczty elektronicznej do klubu zostały udostępnione na stronie internetowej. Istnieją dwa adresy e-mail do N58 Clubu. Pierwszy adres e-mail N58 Club to: [email protected]. Drugi adres e-mail to: [email protected]. W obecnym czasie odpowiedzi jednak nie są wysyłane przez pracowników klubu.