Telefon Teatr Współczesny w Warszawie

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-02-12 19:35:08
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 14:44:25
Telefon Teatr Współczesny w Warszawie

Teatr Współczesny w Warszawie Telefon - kontakt w sprawie repertuary oraz aktualności. Zakup biletów telefonicznie. Dane kontaktowe dostępne na stronie

Teatr Współczesny w Warszawie kontakt

Aby zakupić bilet lub uzyskać informacje na temat teatru, Teatr Współczesny w Warszawie udostępnił na swojej stronie dane kontaktowe. Możliwy jest telefoniczny kontakt lub wykorzystanie adresu e-mail. Pytania można kierować zarówno do sekretariatu, jak i kasy biletowej. Możliwy jest zakup biletów oraz rezerwacja spektaklów dla grup zorganizowanych. Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać dzwoniąc do placówki lub wysyłając wiadomość.

Teatr Współczesny telefon

Teatr Współczesny telefon obsługuję głównie przez kasę, w której można zakupić bilet oraz złożyć rezerwację. Dodatkowo możliwe jest uzyskanie informacji na tematy związane ze świadczeniem usług przez teatr, dzwoniąc do sekretariatu.

Teatr Współczesny telefon sekretariat
22 825 13 52

Teatr Współczesny telefon kasa biletowa
22 825 59 79

E-mail Teatr Współczesny

Pytanie kierowane telefonicznie, mogą być również wysłane poprzez adres e-mail, który Teatr Współczesny udostępnił na swojej stronie.  Szczegółowe dane kontaktowe Teatr Współczesny udostępnia również na swojej stronie do innych oddziałów teatru. Możliwy jest kontakt działem promocji czy literackim.

Teatr Współczesny telefon sekretariat
[email protected]

Teatr Współczesny telefon kasa biletowa
[email protected]

Teatr Współczesny adres

Aby odwiedzić teatr, warto skorzystać z umieszczony na stronie przez Teatr Współczesny danych kontaktowych. Możliwa jest rozmowa w placówce z jego obsługą oraz pracownikami poszczególnych działów po wcześniejszym umówieniu.

Teatr Współczesny adres
ul. Mokotowska 13, 00-640 Warszawa