0

Erasmus plus Telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-12-21 06:59:53
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 14:08:19
Erasmus plus Telefon

Szukasz sposobu na kontakt z Erasmus plus? Poniżej umieszczone zostały możliwości kontaktu w tym także telefon Erasmus plus. Telefon Erasmus plus umożliwia na bezpośrednią rozmowę z wykwalifikowanym pracownikiem.

Erasmus plus telefon

Zainteresowane mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta programu za pośrednictwem dostępnego poniżej telefonu Erasmus plus. Dzięki niemu mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami Erasmus plus oraz uzyskanie potrzebnych informacji. Konsultanci obsługujący telefon Erasmus plus mają dogłębną wiedzę i z pewnością udzielą osobom dzwoniącym odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Niestety nigdzie nie udostępniono aktualnych godzin pracy dostępnego telefonu Erasmus plus. Z tego też względu wszystkie zainteresowane kontaktem osoby powinny poszukać takich informacji we własnym zakresie.

Telefon Erasmus plus: +48 22 463 10 00

Kontakt Erasmus plus

Drugą z możliwości skontaktowania się z Erasmus plus jest wysłanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Warto przed wysłaniem maila sprawdzić, czy w temacie podany został powód zgłoszenia, a w samej wiadomości klient dokładnie opisał trapiący go problem. Od momentu wysłania wiadomości w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych powinien zostać dostarczony mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Erasmus plus.

E-mail Erasmus plus: [email protected]

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne metody kontaktu udostępniony został adres korespondencyjny, na który w formie listów klienci mogą przesyłać prośby o pomoc w danej sprawie. Warto jednak dodać, że wybierając tę metodę na kontakt z Erasmus plus, na odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta będzie trzeba poczekać znacznie dłużej. W przypadkach, gdy sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać na przykład z podanego powyżej telefonu Erasmus plus.

Adres korespondencyjny Erasmus plus:
Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa

Strona internetowa Erasmus plus

Na oficjalnej stronie internetowej Erasmus plus udostępniony został także formularz kontaktowy, dzięki któremu klient ma możliwość korespondencji z pracownikami firmy. Przed wysłaniem zgłoszenia formularz należy uzupełnić właściwymi danymi osobowymi, wybrać temat zgłoszenia, a także opisać zaistniałą sytuację. Odpowiedź zwrotna powinna nadejść w przeciągu najbliższych dni roboczych.