Narodowy Instytut Wolności

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-09-16 02:47:48
  • Data modyfikacji: 2022-12-28 12:16:06
Narodowy Instytut Wolności telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć sposób na skontaktowanie się z Narodowym Instytutem Wolności? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której do kontaktu z firmą umieszczony został także telefon Narodowy Instytut Wolności.

Telefon Narodowy Instytut Wolności

Jednym z możliwych sposobów na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta jest skorzystanie z udostępnionego poniżej telefonu Narodowy Instytut Wolności. Za jego pomocą klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Narodowy Instytut Wolności. Dzięki temu osoby, które są zainteresowane kontaktem z instytucją, mogą zdobyć cenne informacje dotyczące, a także otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości bezpośrednio od ekspertów instytucji odpowiedzialnych za obsługę telefonu Narodowy Instytut Wolności. Na poniższej stronie podany został więcej niż jeden numer kontaktowy umożliwiający połączenie z Narodowym Instytutem Wolności. Dodatkowo telefon Narodowy Instytut Wolności dostępny jest dla klientów tylko i wyłącznie w określonych godzinach, które umieszczone zostały poniżej. Już dziś skorzystaj z dostępnego na stronie telefonu Narodowego Instytutu Wolności.

Telefon Narodowy Instytut Wolności do sekretariatu: 22 468 44 00
Skrytka EPUAP: /NIW-CRSO/SkrytkaESP
*Telefon Narodowy Instytut Wolności dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon Narodowy Instytut Wolności do Biura Organizacji Pożytku Publicznego: 601 901 144
*Telefon Narodowy Instytut Wolności dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon Narodowy Instytut Wolności Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030: 601 901 285
*Telefon Narodowy Instytut Wolności dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00.

Telefon Narodowy Instytut Wolności Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2020–2030 PROO: 885 221 531
*Telefon Narodowy Instytut Wolności dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00.

Narodowy Instytut Wolności kontakt

Drugą z opcji na kontakt z instytucją jest skorzystanie z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu klienci potrzebujący pomocy mogą korespondować poprzez internet i wiadomości mailowe z pracownikami Biura Obsługi Klienta Narodowego Instytutu Wolności. Należy pamiętać, żeby w temacie takiej wiadomości zawrzeć problem, z jakim klient zwraca się do konsultantów Narodowego Instytutu Wolności, a w treści wiadomości dokładnie go opisać. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Eksperci Narodowego Instytutu Wolności dołożą wszelkich starań, aby dostarczyć wiadomość zwrotną jak najszybciej będzie to możliwe.

E-mail Narodowy Instytut Wolności do sekretariatu: [email protected]
E-mail Narodowy Instytut Wolności do Biura Organizacji Pożytku Publicznego: [email protected]
E-mail Narodowy Instytut Wolności Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030: [email protected]
E-mail Narodowy Instytut Wolności Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2020–2030 PROO: [email protected]
E-mail Narodowy Instytut Wolności Program Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19: [email protected]

Bardziej tradycyjną opcją jest skorzystanie z formy wysłania korespondencji listowej na podany poniżej adres korespondencyjny. Warto jednak zaznaczyć, że przy tej opcji klient na odpowiedź będzie czekał znacznie dłużej niż w innych metodach. Jeśli sprawa jest nagląca, warto skorzystać z telefonu Narodowy Instytut Wolności. Dzięki niemu wszystkie zainteresowane kontaktem osoby mogą zdobyć niezbędne informacje w przeciągu kilku minut rozmowy.

Adres Narodowy Instytut Wolności: al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa