0

MSI telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-09-30 10:16:05
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 14:33:31
MSI telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie MSI. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat MSI. Dane kontaktowe do MSI podane na stronie infolinii.

MSI kontakt

MSI to Przedsiębiorstwo, które najpierw zbudowało swoją reputację na rozwijaniu i produkcji komputerowych płyt głównych i kart graficznych. W 2008 r. założyła swoją spółkę zależną FUNTORO, aby dostarczać rozwiązania informacyjno-rozrywkowe w pojazdach. Obecnie oferuje różnorodne produkty począwszy od laptopów, laptopów do gier, płyt głównych, kart graficznych, komputerów typu All-in-One, mobilnych stacji roboczych, komputerów typu barebone, serwerów, multimedialnych urządzeń peryferyjnych do samochodowych rozwiązań informacyjno-rozrywkowych, inteligentnych robotów czyszczących, panoramiczne aparaty fotograficzne Wi-Fi itp. Jednym ze sposobów kontaktu z MSI jest wypełnienie intuicyjnego i prostego w obsłudze formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu. Główny serwis, na którego należy wysyłać uszkodzony sprzęt zlokalizowany jest pod adresem ProLogis Park Wrocław, Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie. Chcąc skontaktować się online należy wysłać zapytanie na adres elektronicznej poczty internetowej w zależności od tematu

MSI telefon 

W przypadku chęci kontaktu telefonicznie z MSI dostępne są różne numery telefonu w zależności od celu kontaktu. Chcąc uzyskać informacje dotyczące notebooków, monitorów Content Creator, PRO, komputerów Content Creator, PRO, AIO należy zadzwonić na podany numer telefonu (+48) 71 306 70 7. W sprawie związanej z kartami graficznymi, płytami głównymi, monitorami i komputerami do gier, akcesoriami, fotelami, obudowami i chłodzeniem trzeba wykonać połączenie na podany numer telefonu (+48) 71 306 70 73. Dodatkowo MSI podało numer telefonu do serwisu MSI pod numerem telefonu (+800) 080 990. W razie kontaktu w sprawie technicznej MSI można zadzwonić na numer telefonu (+48) 71 306 70 74. Warto jednak przed znaleźć informacje, w których godzinach konsultanci odbierają telefony.