Nissan telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-08-08 01:21:41
  • Data modyfikacji: 2022-09-01 11:34:32
Nissan telefon

Telefon Nissan dostępny dla zainteresowanych na stronie internetowej. Uzyskaj aktualne dane kontaktowe do dealerów samochodów Nissan. Uzyskaj dokładne informacje od konsultantów w sprawie oferty Nissan.

Co to jest Nissan?

Nissan to japońska firma z siedzibą w Jokohamie produkująca samochody osobowe. W ofercie znajdują się takie modele samochodów jak Nissan Ariya, Nissan Qashqai, Nissan Juke, Nissan Micra, Nissan Leaf. Na stronie internetowej możliwe jest sprawdzenia aktualnych danych do najbliższego dealera Nissan, który może przybliżyć klientowi szczegóły wszelkich ofert lub umożliwić jazdę próbną. Nissan posiada własne serwisy motoryzacyjne oraz pełną gamę produktów finansowych, dzięki którym możliwe będzie nabycie wymarzonego samochodu Nissan.

Kontakt Nissan

Podstawową opcją kontaktu jest formularz kontaktowy udostępniony dla zainteresowanych. Na stronie internetowej pod odpowiednią zakładką z kontaktem jest możliwość wybrania jednego z czterech formularzy. Jest to zwykłe pytanie, skarga, usługi Nissan oraz pytanie o ochronę danych osobowych. W każdym z nich formularz wygląda bardzo podobnie. Dane, jakie trzeba podać to imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz wszystkie informacje dotyczące zgłoszenia takie jak temat, wiadomość, informacja o posiadanym samochodzie.

Nissan posiada również możliwość kontaktu za pomocą Biura Obsługi Klienta online. Konieczne jest bycie klientem Nissan i posiadanie konta na stronie internetowej. Dzięki temu istnieje możliwość umówienia rozmowy przez internet.

Telefon Nissan

Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego do Nissan. Telefon Nissan podany został na stronie internetowej pod odpowiednią zakładką i w zależności od miejsca wykonywania połączenia należy skorzystać z odpowiedniego telefonu Nissan. Jeśli klient dzwoni z Polski, należy dzwonić na telefon Nissan: 801 647 726. Natomiast w przypadku połączeń zza granicy powinno się zadzwonić na telefon Nissan: +48 22 631 07 48. Oba numery prowadzą na infolinię telefoniczną do Działu Obsługi Klienta, w którym konsultanci są w stanie odpowiedzieć na wszelkie niejasności. Na stronie internetowej nie ma informacji dotyczącej dni i godzin odbierania połączeń na telefon Nissan.

Dealer Nissan

W przypadku adresu poczty elektronicznej nie znajduje się on na stronie internetowej. Jeśli e-mail Nissan znajdzie się na stronie internetowej, to informacja zostanie zaktualizowana.

Dealer Nissan

Nissan posiada udostępnioną mapę z dokładnie zaznaczonymi salonami Nissan w Polsce. W tych miejscach można dowiedzieć się szczegółów oferty Nissan od pracujących tam konsultantów. Na stronie internetowej zostały udostępnione dokładne dane adresowe do każdej z placówek wraz z godzinami otwarcia. Telefon Nissan również został podany w opisie placówek do każdej z nich. Dzięki niemu klienci mają możliwość skontaktowania się z konsultantami i umówienia się na wizytę.