0

Rezi kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-03-23 23:45:12
  • Data modyfikacji: 2023-01-05 18:20:19
Rezi kontakt

Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z youtuberem Rezim. Telefon Rezi pozwoli wszystkim zainteresowanym na uzyskanie niezbędnych informacji. Sprawdź już dziś aktualne sposoby na kontakt z Rezim

Kim jest Rezi

Remigiusz „reZigiusz” Wierzgoń w świecie YouTube znajduje się już od 8 lat. Rzeszę wiernych fanów, którzy są z nim do dziś, zyskał dzięki swojej naturalności i autentyczności. Chłopak odznacza się ogromnym dystansem zarówno do siebie, jak i tego, co robi na co dzień. Na nagrywanych filmikach celebryta nie udaje wielkiej gwiazdy. Postanowił pozostać sobą, co sprawiło, że jego liczna publiczność na głównym kanale reZigiusz, obecnie wynosi aż 4,08 miliona widzów, nie maleje, a wciąż wzrasta. Oprócz treści lifestylowych publikowanych na głównym kanale, które uwzględniają między innymi słynną serię Q&A, warto wspomnieć również o profilu „Born To Be a Gamer”, od którego zaczynał. Co prawda cieszy się ono znacznie mniejszą popularnością – posiada obecnie 587 tys. subskrypcji. Wydawać by się mogło, że fakt ten zniechęci młodego twórcę. Tak się jednak nie stało. Rezi swoją działalność rozszerzył o kolejne miejsca, w których jego obserwatorzy mogą śledzić nowe pomysły celebryty. Należą do nich kanały reZigiuszBackstage oraz reZigiuszLivestream.

Telefon Rezi

Z youtuberem klienci mogą skontaktować się za pośrednictwem dostępnego poniżej telefonu Rezi. Daje on możliwość na otrzymanie niezbędnych informacji oraz danych poprzez rozmowę z konsultantami Centrum Obsługi Klienta sklepu. Niestety godziny funkcjonowania poniższego numeru nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem z telefonem Rezi, klienci we własnym zakresie powinni znaleźć godziny, w których podany numer jest dostępny.

Telefon Rezi THUNDERWEAR BY REZISTYLE: 692 624 551

Kontakt Rezi

Dodatkowo poniżej podany został także adres poczty elektronicznej, na który można pisać wiadomości mailowe. W wiadomości należy przedstawić powód, z jakim klient pisze do Reziego, a także dokładnie opisać zaistniały problem przedstawiając jak najprzydatniejsze informacje, które uproszczą pracę konsultantów Centrum Obsługi Klienta nad znalezieniem właściwego rozwiązania problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy dołożą wszelkich starań, aby odesłać wiadomość wraz z odpowiedzią, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Rezi ze sklepem internetowym: [email protected]
E-mail Rezi Fanarty, zdjęcia w koszulkach Reziego: [email protected]
E-mail Rezi Współpraca: [email protected]