0

Getin Bank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-02-26 06:14:00
  • Data modyfikacji: 2022-09-07 14:12:48
Getin Bank telefon

Getin Bank telefon - telefon kontaktowy Getin Bank w celu uzyskania indywidualnej oferty, raty kredytowe, pomoc techniczna. Adres, telefon dostępne na stronie

Getin Bank Kontakt

Reprezentuje pion bankowości detalicznej. Oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm, samorządów oraz dużych korporacji. Oferta Getin Banku ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, może zainteresować osoby oczekujące nowoczesnych rozwiązań. Getin Bank jest notowane na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Klienci Getin Banku mogą także korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej.

Jak skontaktować się z Getin Bankiem najszybciej? Po zalogowaniu do bankowości jest możliwość skorzystania z funkcji Getin Phone. Kolejnym sposobem jest kontakt telefoniczny Getin Bank. Konsultanci obsługujący telefon Getin Bank pracują 7 dni w tygodniu, całodobowo. Warto skorzystać również z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Telefon Getin Bank

W celu uzyskania kontaktu telefonicznie z bankiem wystarczy zadzwonić pod podany poniżej numer. Telefon Getin Bank obsługuję przez konsultantów, z którymi można porozmawiać na temat oferty banku. Konsultanci dostępni są całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Telefon Getin Bank:

+48 664 919 797
+48 32 604 30 01

Kontakt internetowy Getin Bank

Najszybszym sposobem uzyskania kontaktu z Getin Bank online jest wykorzystanie do tego celu bankowości mobilnej i funkcji Getin Phone. Aby skorzystać z innej dostępnej opcji kontaktu online, można uzupełnić formularz na stronie banku lub wysłać bezpośrednio wiadomość na podany poniżej adres e-mail.

Getin Bank e-mail:

[email protected]

Adres i lokalizacja Getin Bank

W przypadku chęci uzyskania indywidualnej oferty z banku należy udać się do jednej z placówek, znajdujących się na terenie całej polski. Lista wszystkich placówek Getin Bank znajduję się na oficjalnej stronie.

Adres siedziby głównej Getin Bank

Getin Noble Bank SA
Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa