Votum telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-08-20 19:48:26
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 13:19:01
Votum telefon

Skorzystaj z danych kontaktowych do Votum. Uzyskaj najwyższe możliwe odszkodowanie od ubezpieczyciela. Telefon Votum został udostępniony dla zainteresowanych.

Votum zajmuje się pomocą uzyskania odszkodowania klientom. Firma posiada profesjonalny zespół zajmujący się kompleksowo pomocą uzyskania należnego odszkodowania ofiarom wypadków, pomocy dla osób z kredytem, sprawdzaniem należności za uszkodzoną nieruchomość oraz fotowoltaiką.

Kontakt Votum

Do kontaktu z Votum w sprawach odszkodowań można skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej. W formularzu należy wybrać rodzaj szkody, podać swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe takie jak numer telefonu i adres e-mail oraz treść wiadomości. Doradcy Votum odpowiadają na pytania na bieżąco i wysyłają je na podane dane kontaktowe. Inną możliwością kontaktu są telefon Votum oraz e-mail Votum.

Telefon Votum

Skontaktuj się z doradcą Votum. Telefon Votum dostępny jest w wybranych godzinach dla osób chcących pomocy w uzyskaniu należnego im odszkodowania. Z Biurem Obsługi Klienta Votum można skontaktować się za pomocą numeru telefonu udostępnionego na stronie internetowej. Telefon Votum do kontaktu w sprawach odszkodowania to: 800 217 417. Trzeba pamiętać o godzinach, w których działa infolinia. Połączenia na telefon Votum należy kierować pomiędzy godziną 8:00 a godziną 16:00, gdyż w tych godzinach pracują konsultanci Biura Obsługi Klienta. W innych godzinach można skorzystać z formularza kontaktowego lub wysłać wiadomość na udostępniony adres e-mail. W celu wysłania wiadomości bezpośrednio na pocztę elektroniczną należy wybrać skrzynkę: [email protected]. Możliwe jest również wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected].

Adres Votum

Godziny otwarcia biura Votum są w dni robocze od godziny 8:00 do 16:00. Telefon na infolinię Votum również jest dostępny w tych godzinach.

VOTUM S.A.
Adres: ul. Wyścigowa 56, 53-012 Wrocław
Telefon: 800 217 417
E-mail: [email protected]

Biura regionalne Votum

Na stronie internetowej Votum możliwe jest znalezienie wszystkich biur znajdujących się w każdym województwie. Oprócz ich danych adresowych dostępne są numery telefonów do każdego biura. Votum telefon do biur udostępnia pod odpowiednią zakładką na stronie Votum.