Żabson kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-02-09 09:09:11
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 13:42:33
Żabson kontakt

Żabson telefon kontaktowy - Polski raper Żabson skontaktuj się w celu rezerwacji biletu, współpracy. Koncerty Żabson. Dane kontaktowe dostępne na stronie.

Żabson kontakt

Żabson polski raper oraz autor tekstów. W 2015 roku został wydany przez niego pierwszy minialbum zatytułowany NieKumam. W swojej karierze raper pracował z takimi osobami jak Borixon, Quebonafide, Białas, Kaz Bałagane, Solar czy Sitek. Zapytany o ulubionych artystów wymienił takie imiona jak Kanye West oraz Travis Scott. Aktualnie prowadzi solową działalność i jest przedstawicielem Internaziomale. Żabson koncerty ogłasza na swoim Instagramie, na którym również pokazuję swoje życie codzienne. Młody twórca posiada swój własny sklep internetowy pod nazwą Internaziomale. 

Bezpośredni kontakt z Żabsonem może być na pewno utrudniony, gdyż artysta nie udostępnia swojego numeru telefonu nigdzie. Jedynymi możliwościami w celu nawiązania kontaktu z Żabsonem są jego media społecznościowe, adres e-mail Żabson lub poprzez uczestnictwo w eventach organizowanych przez twórcę. Ostatnim sposobem na kontakt z artystą jest rozmowa poprzez menadżera, który odpowiada między innymi za jego współprace i kampanie.

Telefon Żabson

Kontakt telefoniczny z Żabsonem na ten moment nie jest możliwy, gdyż numer nie jest nigdzie umieszczony przez twórcę. Aby uzyskać jednak kontakt w sprawie współpracy, należy skontaktować się z menadżerem Żabsona.

Żabson telefon do menadżera:

730 010 201

Żabson kontakt online

Najbardziej realną formą kontaktu z Żabsonem są jego media społecznościowe. Wystarczy zaobserwować twórcę na Instagramie czy Facebooku i napisać wiadomość prywatną. Kolejnym sposobem jest kontakt poprzez sklep internetowy i wypełnienie tam formularza kontaktowego lub wysłanie bezpośrednio wiadomości na jeden z poniższych adresów e-mail Żabson.

Współpraca: [email protected]
Booking: [email protected]

Żabson koncerty

W celu sprawdzenia koncertów na dany rok lub zakupu biletów najlepszym sposobem jest obserwowanie Żabsona na jego mediach, gdyż właśnie tam ogłasza on tego typu wydarzenia.