0

Telefon Filharmonia w Lublinie

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-01-07 18:33:20
  • Data modyfikacji: 2022-09-21 13:40:32
Telefon Filharmonia w Lublinie

Filharmonia Lublin telefon - skontaktuj się w sprawie występów. Zamów bilet telefonicznie. Repertuar Filharmonia. Aktualny numer telefonu dostępny na stronie

Filharmonia Lublin kontakt

Filharmonia w Lublinie założona została w 1944 roku. Zespół Filharmonii brał udział w festiwalach międzynarodowych, a dodatkowo wydał płytę. Zakres działalności muzycznej Filharmonii zaczyna się od utwór barokowych po muzykę współczesną. Filharmonia Lublin zaledwie po 5 latach swojej działalności otrzymała tytuł Filharmonii Państwowej. W okresie dyrekcji Adama Natanka, repertuar Filharmonii został wzbogacony o nowe formy muzyczne takie jak msze, czy opery. 

Filharmonia Lublin kontakt umożliwia na wiele sposobów. Po wejściu na oficjalną stronę można wypełnić formularz kontaktowy lub sprawdzić pozostałe dane kontaktowe Filharmonia Lublin. Aby skorzystać z możliwości kontaktu online, wystarczy wysłać wiadomość na podany adres. Co więcej, aby nie przegapić nowych wydarzeń, jest możliwość zapisania się do newslettera. Filharmonia Lublin telefon znajdujący się na stronie, umożliwia kontakt z sekretariatem placówki.

Filharmonia Lublin telefon

Aby skontaktować się w sprawie zakupu, zwrotu biletu lub w sprawie innych pytań związanych z Filharmonią oraz granym repertuarem, możliwe jest skorzystanie z numeru kontaktowego podanego na stronie. Filharmonia Lublin telefon obsługuję przez sekretariat w ściśle określonych godzinach. 

Filharmonia Lublin telefon +48 81 53 15 120

Filharmonia Lublin online

Dostępny na stronie formularz umożliwia kontakt z Filharmonia Lublin. Dodatkowo, aby uzyskać jakiekolwiek wsparcie ze strony Filharmonia Lublin online, możliwe jest wysłanie wiadomości e-mail lub skorzystanie z dostępnego na stronie czatu online. Czat online Filharmonia Lublin możliwy jest dla osób posiadających konto messenger.

Filharmonia Lublin e-mail: [email protected]

Filharmonia Lublin

Aby nawiązać kontakt z filharmonią, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie placówki osobiście i zadanie pytania w sekretariacie lub kasie filharmonii. Dokładne dane adresowe Filharmonia Lublin dostępne są na oficjalnej stronie.

Filharmonia Lublin adres
20-029 Lublin, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5