0

Orsay telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-11-16 04:26:35
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 22:08:23
Orsay telefon

Aktualny telefon Orsay dostępny dla klientów. Skontaktuj się z konsultantami Orsay za pomocą telefonu do Biura Obsługi Klienta. Aktualne dane kontaktowe i adresowe do salonów sieci Orsay.

Co to jest Orsay?

Orsay jest marką odzieżową dla kobiet posiadającą w swoim asortymencie różnego rodzaju ubrania między innymi spodnie, sukienki, koszulki, topy, bluzki i wiele więcej. Klienci mają możliwość przejrzenia wszystkich produktów Orsay z dostępnych kolekcji. Pod produktami znajdują się ceny wszystkich produktów oraz możliwe kolory do wyboru. Po wyborze interesującego ubioru można sprawdzić dokładny jego opis, a także za pomocą specjalnego kalkulatora dobrać odpowiedni rozmiar. Istnieje możliwość zamówienia odzieży przez internet, a koszt dostawy jest darmowy.

Kontakt Orsay

Kontakt możliwy jest na kilka sposobów, jednak przed wysłaniem zapytania do firmy warto przejrzeć bazę pytań i odpowiedzi. Na stronie internetowej znaleźć można pulę najczęściej zadawanych pytań oraz przygotowanych do nich odpowiedzi przez pracowników. Dzięki temu zainteresowani kontaktem mają możliwość znalezienia interesującego ich pytania. Jest zatem szansa, że kontakt z firmą nie będzie konieczny.

W przypadku posiadania problemów można skorzystać z przygotowanego formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej pod zakładką z kontaktem. Istnieje możliwość wysyłania zapytań za pomocą formularza, a odpowiedzi można się spodziewać na podanym adresie poczty elektronicznej.

Telefon Orsay

Firma Orsay posiada swój telefon Orsay do kontaktu dla klientów. Zainteresowani rozmową telefoniczną mogą kierować połączenia na telefon Orsay stacjonarny: 800 800 780 lub na telefon Orsay komórkowy: 71 306 88 88. Koszt połączenia na telefon Orsay jest zgodny z taryfą operatora.

Telefon aboutyou

W przypadku kontaktu telefonicznego można skorzystać z telefonu udostępnionego na stronie internetowej sklepu aboutyou, w którym sprzedawane są produkty Orsay. Telefon Orsay do sklepu aboutyou to: 00800 lub 49 11 799. Telefon aboutyou dla zainteresowanych obsługiwany jest w konkretnych godzinach. Telefon aboutyou odbierany jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 18:00. Warto wspomnieć, że połączenia na infolinię telefonicznąbezpłatne.

E-mail Orsay

W przypadku chęci kontaktu za pomocą opcji elektronicznej istnieje możliwość wysłania wiadomości na adres poczty elektronicznej. E-mail jest bardzo szybką i wygodną formą kontaktu. Adres e-mail Orsay do kontaktu to: [email protected].