Telefon Filharmonia Koszalińska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-09-28 05:14:24
  • Data modyfikacji: 2022-09-23 12:32:50
Filharmonia Koszalińska Telefon

Filharmonia Koszalińska telefon - kontakt w sprawie zapoznania się z repertuarem. Informację dotyczące przyszłych wydarzeń. Zakup biletów telefonicznie.

Filharmonia Koszalińska kontakt

Filharmonia Koszalińska Stanisława Moniuszko – miejska instytucja kultury w Koszalinie na rzecz tworzenia, promocji i zachowania kultury muzycznej. Głównym celem Filharmonii jest prezentacja godnych poważnych form: muzyki symfonicznej i kameralnej, w tym współczesnej muzyki polskiej i zagranicznej. Filharmonia Koszalińska Stanisława Moniuszko to najstarsza instytucja na Pomorzu Środkowym, założona w 1956 roku. Jest finansowany z budżetu miasta Koszalina i współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

Filharmonia Koszalińska kontakt umożliwia na dwa sposoby. Możliwe jest skorzystanie z numeru kontaktowego na stronie. Filharmonia Koszalińska telefon obsługuję między innymi przez sekretariat oraz kasę biletową. Dodatkowo możliwe jest wykorzystanie danych znajdujących się na stronie w celu wysłania wiadomości na adres e-mail Filharmonia Koszalińska.

Filharmonia Koszalińska telefon

Podane dane można wykorzystać do wykonania telefonu w celu zakupu biletu lub uzyskania informacji o nowych produkcjach. Filharmonia Koszalińska prowadzi również rozmowy telefoniczne za pośrednictwem innych wydziałów, szczegóły na oficjalnej stronie internetowej. Filharmonia Koszalińska telefon do każdego z działów dostępny na oficjalnej stronie

Filharmonia Koszalińska telefon centrala
94 342 20 22

Filharmonia Koszalińska telefon sekretariat
94 342 36 96

Filharmonia Koszalińska e-mail

Z Filharmonią Narodową można skontaktować się drogą mailową, korzystając z danych podanych na stronie internetowej. Adres e-mail Filharmonia Koszalińska kieruję bezpośrednio do placówki lub sekretariatu. Można również przeglądać dane z innych działów. Z filharmonią można kontaktować się w sprawie zakupu biletu lub zadać pytanie o charakterze ogólnym.

Filharmonia Koszalińska e-mail kasa biletowa
[email protected]

Filharmonia Koszalińska e-mail sekretariat
[email protected]

Filharmonia Koszalińska dane kontaktowe

Aby odwiedzić obiekt osobiście, można przejrzeć dane kontaktowe Filharmonia Koszalińska na stronie. W obiekcie można porozmawiać z obsługą o nowościach, audycjach, a nawet kupić bilety.

Filharmonia Koszalińska adres
im. Stanisława Moniuszki
ul. Piastowska 2