0

Nowoczesna telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-11-07 12:53:24
  • Data modyfikacji: 2022-12-20 20:02:12
Nowoczesna telefon

Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z Nowoczesna. Telefon Nowoczesna umożliwi otrzymanie pomocy ekspertów. Telefon Nowoczesna jest źródłem przydatnych dla klientów informacji. Skorzystaj już dziś z telefonu Nowoczesna!

Telefon Nowoczesna

Opcją na bezpośredni kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta, z jakiej mogą skorzystać zainteresowane osoby, jest telefon Nowoczesna. Dzięki tej metodzie klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikiem partii. Możliwe jest uzyskanie wszelkich informacji. Dodatkowo konsultanci obsługujący telefon Nowoczesna odpowiedzą także na wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą zainteresowane osoby. Warto także dodać, że istnieje więcej niż jeden aktualny telefon Nowoczesna. Z tego powodu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany i uporządkowany. Z pewnością ułatwi to klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Niestety, ale na poniższej stronie nie zostały podane godziny, w których telefon Nowoczesna jest dostępny dla klientów.

Telefon Nowoczesna: 22 535-36-67
Telefon Nowoczesna do redakcji: 22 379-73-34

Kontakt Nowoczesna

Klientom, którzy preferują inną opcję na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta, partia udostępnia także adres poczty elektronicznej. Na podaną poniżej skrzynkę mailową klienci mogą wysyłać wiadomości zarówno z prośbą o pomoc w konkretnej sprawie, jak i również z zażaleniami i skargami. Należy ująć w niej temat, z jakim klient zwraca się do pracowników Nowoczesna, a także jak największą ilość przydatnych informacji, które pomogą w szybszym znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Na odpowiedź zwrotną ze strony konsultantów Biura Obsługi Klienta osoby będą musiały poczekać maksymalnie kilka najbliższych dni roboczych.

E-mail Nowoczesna: [email protected]
E-mail Nowoczesna: [email protected]
E-mail Nowoczesna: [email protected]
E-mail Nowoczesna: nowoczesna.org

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z podanego adresu korespondencyjnego. Na poniższy adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów przy pomocy listów. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję na kontakt z Nowoczesna, wiadomość zwrotna może zostać dostarczona w znacznie dłuższym terminie do klienta. W przypadkach, gdy sprawa klienta jest nagląca, warto więc skorzystać z podanego powyżej telefonu Nowoczesna.

Adres korespondencyjny Nowoczesna: ul. Nowy Świat 41a, 00-042 Warszawa