0

Telefon Adidas

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-05-18 20:24:46
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 16:53:39
Telefon Adidas

Adidas telefon - zamów buty. Skontaktuj się w sprawie wysyłki. Zwróć zamówiony towar. Skorzystaj z aktualnych danych kontaktowych. Darmowy telefon.

Adidas kontakt

Adidas jest niemieckim przedsiębiorstwem produkującym obuwie i odzież sportową. Buty Adidas są produktem, dzięki któremu firma zyskała taką popularność. Nazwa firmy pochodzi od jej założyciela Adolfa Dassslerów. Jest to zdrobnienie imienia oraz pierwsze trzy litery nazwiska. Adidas kody rabatowe można znaleźć na stronach zajmujących się wynajdywaniem okazji oraz korzystając z newslettera.

Adidas kontakt możliwy jest poprzez adres e-mail dostępny na stronie. Dodatkowo możliwe jest wykorzystanie Adidas telefon, obsługiwany przez biuro obsługi klienta. Aby uzyskać profesjonalną poradę co do doboru odpowiednich butów, najlepszym sposobem będzie dowiedzenie oficjalnej placówki Adidas.

Adidas telefon

Adidas telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta od poniedziałku do piątku 8:00-18:00 oraz w sobotę i niedziele w godzinach 9:00-17:00. Aby uzyskać informację na temat promocji, nowej kolekcji lub zapytać o zwroty i reklamację, możliwe jest skorzystanie z numeru podanego na oficjalnej stronie.

Adidas telefon +48 22 104 33 47

Adidas kontakt online

Aby zadać bardziej obszerne pytanie, wymagające analizy tematu zalecane jest wysłanie wiadomości e-mail do firmy. W tym celu należy wykorzystać adres e-mail Adidas. Dodatkowo na mediach społecznościowych, na których firma udostępnia swoje nowe kolekcje jest możliwość wysłania wiadomości prywatnej.

Adres e-mail Adidas: [email protected]

Adidas dane adresowe

Najlepszym sposobem na reklamacje czy kontakt ze sklepem będzie dowiedzenie jednej z placówek i rozmowa z personelem osobiście. Można uzyskać wtedy poradę dotyczącą konkretnego modelu lub zadać pytania ogólne na temat samej firmy. Dodatkowo możliwe jest zwrócenie zakupionych towarów poprzez oficjalne sklepy adidas. Szczegółowe dane oraz adres Adidas  znajdujący się w okolicy można znaleźć na oficjalnej stronie.

Oficjalna siedziba Adidas adres
Ul. Żwirki i Wigury 18A, 02-092 Warszawa Polska