0

Telefon Easyshare

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-11-28 02:56:30
  • Data modyfikacji: 2022-10-04 15:43:07
Telefon Easyshare

Szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z konsultantami firmy Easyshare? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której przedstawione zostały wszelkie sposoby na kontakt w tym także podany został telefon Easyshare. Telefon Easyshare umożliwia na przeprowadzenie bezpośredniej rozmowy telefonicznej z konsultantem firmy. Już dziś skorzystaj z telefonu Easyshare i zdobądź wszelkie potrzebne informacje.

Co to jest Easyshare?

Easyshare jest to usługa umożliwiająca na wynajem danego samochodu, apartamentu, czy też sali konferencyjnej. Całość transakcji jest realizowana poprzez dedykowaną aplikację mobilną. Wszystkie formalności oraz płatności można zrealizować właśnie za pośrednictwem aplikacji.

Telefon Easyshare

Firma daje możliwość klientom na kontakt poprzez skorzystanie z udostępnionego na poniższej stronie internetowej telefonu Easyshare. Jest to możliwość bezpośredniej rozmowy telefonicznej z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy. Osoby dzwoniące na poniższy numer mają szansę dostać odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, a także uzyskać informacje dotyczące usług, jakie oferuje Easyshare. Warto jest także zaznaczyć, że poniższy telefon Easyshare dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów przez siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Można być zatem pewnym, że nie ważne, o której godzinie klient wykona telefon, zawsze zostanie on odebrany przez konsultanta Biura Obsługi Klienta Easyshare.

Telefon Easyshare: + 48 508 400 400

Kontakt Easyshare

Dodatkowo z firmą można skontaktować się za pośrednictwem udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Wysyłać można wszystkie zapytania czy wątpliwości, na jakie klient chciałby uzyskać odpowiedź. Należy jednak pamiętać, że trzeba podać odpowiedni tytuł, a w treści wiadomości dokładnie opisać problem, z jakim zwraca się klient do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Easyshare. Z pewnością odpowiedź zwrotna powinna zostać odesłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Innym sposobem kontaktu z firmą jest skorzystanie z udostępnionego na oficjalnej stronie internetowej Easyshare formularza kontaktowego. Formularz ten znaleźć można również w odpowiedniej zakładce aplikacji mobilnej. Przed jego wysłaniem klient poproszony zostanie o uzupełnienie obowiązkowych pól swoimi danymi. Należy także wybrać odpowiednią kategorię zgłoszenia, a w treści wiadomości rozwinąć napotkany problem. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Easyshare z pewnością wyślą wiadomość zwrotną w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Adres korespondencyjny

Dla osób preferujących tradycyjne formy kontaktu firma udostępnia także swój adres korespondencyjny. Na podany poniżej adres można wysyłać wszelkie listy i korespondencję. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku tej formy kontaktu klient na odpowiedź będzie musiał poczekać znacznie dłużej. Jeśli sprawa jest nagląca warto jest skorzystać z szybszych form skontaktowania się konsultantami Biura Obsługi Klienta, jak na przykład telefon Easyshare.

Adres: ul. Bobrzańska 5, 61-248 Poznań (Salon Toyota Poznań Centrum)