Konfederacja telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-07-15 11:06:50
  • Data modyfikacji: 2022-11-10 11:28:56
Konfederacja telefon

Sprawdź aktualne sposoby skontaktowania się z partią w tym również telefon Konfederacja. Poprzez wybranie telefonu Konfederacji zainteresowane osoby mogą otrzymać przydatne informacje. Sprawdź telefon Konfederacja już dziś!

Konfederacja telefon

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z partią za pomocą telefonu Konfederacja. Poprzez wybranie danego numeru kontaktowego osoby chętne mogą porozmawiać z pracownikami, a także niektórymi posłami i otrzymać wszelkie dostępne do użytku publicznego informacje dotyczące partii Konfederacja. Należy zaznaczyć, że istnieje więcej niż jeden aktualny telefon Konfederacja. Z tego względu każdy z numerów został odpowiednio opisany, dzięki czemu klienci bez problemu powinni znaleźć interesujący kontakt. Dodatkowo telefon Konfederacja dostępny jest dla zainteresowanych osób jedynie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon Konfederacja: +48 518 173 217
Telefon Konfederacja do koła poselskiego: (22) 694-29-31
Telefon Konfederacja do sekretariatu: (22) 694-29-29
Telefon Konfederacja do biura prasowego: 505 493 202

Konfederacja kontakt

Klienci preferujący kontakt za pośrednictwem internetu mają możliwość skorzystania z udostępnionego poniżej adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu za pomocą wiadomości mailowych istnieje możliwość korespondencji z pracownikami partii Konfederacja. Odpowiedzą oni z pewnością na wszelkie wysłane wiadomości mailowe. Przed wysłaniem maila warto w treści tematu wpisać, z jaką sprawą osoba chętna zwraca się do pracowników Konfederacji, a w treści dokładnie opisać daną sytuację. Wiadomość zwrotna ze strony konsultantów Konfederacji wraz z odpowiedzią powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Dodatkowo istnieje więcej niż jeden aktualny adres mailowy, dlatego każdy z nich został odpowiednio opisany.

E-mail Konfederacja: [email protected]
E-mail Konfederacja: [email protected]
E-mail Konfederacja: [email protected]

Warto także sprawdzić oficjalną stronę internetową www.konfederacja.net, a także odwiedzić biuro poselskie partii, której siedziba znajduje się przy ulicy Pięknej 24/26A w Warszawie.