0

Telefon VK

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-03-16 14:49:03
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 13:26:15
Telefon VK

VK telefon - skontaktuj się z portalem internetowym w sprawie pomocy technicznej. Przypomnij hasło, zgłoś błędy. Dane kontaktowe, adres e-mail, siedziba

VK kontakt

VK jest rosyjskim serwisem społecznościowym założonym przez Pawła Durowa. Serwis został opublikowany w 2006 roku. Zajmuję 15 miejsce na świecie pod względem liczby odwiedzin.

Kontakt VK jest utrudniony, gdyż strona pomocy technicznej jest w języku rosyjskim, także wypełnienie formularza kontaktowego może być problematyczne. VK udostępnia jednak adres e-mail, obsługiwany w języku angielskim.

VK telefon

VK telefon aktualnie nigdzie nie jest upubliczniony. Kontakt telefoniczny z serwisem jest niemożliwy, nawet w języku rosyjskim.

VK e-mail

Aby zgłosić błędy na stronie, skorzystać z pomocy technicznej odnośnie swojego konta, możliwe jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie lub skorzystanie z podane adresu e-mail.

VK adres e-mail [email protected]

Adres VK

Aby poznać szczegółowe informacje na temat VK, można odwiedzić stronę osobiście. Adres głównej siedziby oraz adres korespondencji VK podany jest na stronie.

Adres VK:
Newski Prospekt 28, Sankt Petersburg