GOKidz telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2023-07-19 12:00:47
  • Data modyfikacji:
GOKidz telefon

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak skontaktować się z parkiem rozrywki GOKidz Warszawa. GOKidz aktualne dane kontaktowe i godziny otwarcia.

GOKidz to ekscytujące i innowacyjne miejsce rozrywki dla dzieci w Krakowie. Gokidz Kraków to park rozrywki, który oferuje nie tylko zabawę, ale również wyzwania, które pomagają dzieciom rozwijać swoje umiejętności i pokonywać słabości.

W tym największym i najbardziej innowacyjnym krytym parku jakim jest GOKidz dzieci mają możliwość wkroczenia do fascynującej gry, gdzie mogą pokonywać różnorodne wyzwania. W parku GOKidz Kraków dzieci uczą się radzenia sobie z trudnościami, stawiania czoła problemom i rozwijają swoją kreatywność. W GOKidz dzieci mają szansę zdobywać poziomy, co może być motywującym elementem do osiągania kolejnych celów.

Takie interaktywne podejście do rozrywki w GOKidz Kraków jest nie tylko wspaniałą formą zabawy, ale także doskonałym sposobem na rozwijanie umiejętności społecznych, fizycznych i kognitywnych u dzieci. Z pewnością GOKidz zapewnia dzieciom unikalne doświadczenia i niezapomniane wspomnienia, które pozostaną z nimi na długo. GOKidz Kraków to miejsce, gdzie zabawa i nauka idą w parze, a każde dziecko może poczuć się wyjątkowe i docenione za swoje osiągnięcia.

GOKidz kontakt

Pierwszym krokiem jest odwiedzenie oficjalnej strony internetowej GOKidz. Wystarczy wpisać w przeglądarkę frazę GOKidz Warszawa, aby odkryć świat pełen fantastycznych atrakcji i informacji o parku. Na stronie GOKidz można znaleźć godziny otwarcia GOKidz, GOKidz cennik, opisy atrakcji oraz aktualne wydarzenia. Jeśli preferuje się rozmowę telefoniczną, można skontaktować się z parkiem GOKidz za dzwoniąc na numer telefonu GOKidz. Wystarczy wybrać 578 202 001 i porozmawiać z przyjaznym personelem GOKidz Warszawa, który odpowie na pytania i udzieli potrzebnych informacji. Jeśli woli się kontakt mailowy, można napisać wiadomość na adres e-mail parku GOKidz. W ten sposób można zadać pytania personelowi GOKidz, zgłosić uwagi lub uzyskać więcej informacji o dostępnych usługach. Najlepszy sposób, aby skontaktować się z parkiem GKOidz to odwiedzić obiekt osobiście. Adres GOKidz: Rzemieślnicza 20G, 30-363 Kraków. W parku GOKidz Warszawa czeka wiele atrakcji i niezapomniane chwile pełne zabawy i radości.

Adres GOKidz: Rzemieślnicza 20G, 30-363 Kraków

GOKidz godziny otwarcia:

  • poniedziałek 10:00–20:00
  • wtorek 10:00–20:00
  • środa 10:00–20:00
  • czwartek 10:00–20:00
  • piątek 10:00–20:00
  • sobota 09:00–21:00
  • niedziela 09:00–21:00

Telefon GOkidz: 578 202 001