0

Air Canada telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-10-06 10:44:29
  • Data modyfikacji: 2022-11-17 11:54:49
Air Canada telefon

Skorzystaj z metod kontaktu z Air Canada umieszczonych na poniższej stronie internetowej. Telefon Air Canada umożliwi między innymi kupno biletu lotniczego, a także zdobycie potrzebnych informacji o lotach. Wypróbuj telefon Air Canada już dziś!

Czym jest Air Canada?

Air Canada jest to największa linia lotnicza w Kanadzie oraz największy dostawca regularnych usług pasażerskich na rynku kanadyjskim.

Telefon Air Canada

Pierwszą z możliwości kontaktu z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Air Canada. Daje on klientom możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikiem firmy Air Canada oraz uzyskaniem wszelkich potrzebnych informacji dotyczących aktualnych lotów realizowanych przez linie lotnicze, czy też kupo biletu. Dodatkowo konsultanci odpowiedzialni za obsługę telefonu Air Canada udzielą także odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto wspomnieć, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Air Canada. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Na oficjalnej stronie internetowej Air Canada w odpowiedniej  zakładce umieszczone zostały także inne telefony Air Canada, które nie zostały wymienione poniżej.

Telefon Air Canada: 00 800 6699 2222
Telefon Air Canada: 48 22 33 094 50

Kontakt Air Canada

Dla klientów preferujących bardziej tradycyjne metody na kontakt umieszczony został także adres korespondencyjny, na który zainteresowane osoby mogą wysyłać sprawy wymagające pomocy w formie listowej. Należy jednak wspomnieć, że w przypadku tej opcji na odpowiedź zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z dostępnego telefonu Air Canada.

Adres korespondencyjny:
Air Canada — Customer Relations
P.O. Box – 447
Feltham
TW13 9DZ
United Kingdom

Strona internetowa Air Canada

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej Air Canada umieszczona została sekcja najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami ze strony ekspertów firmy. Bardzo często zdarza się, że sprawa, z jaką boryka się klient, została już wcześniej poruszona w sekcji FAQ i rozwiązana. Warto więc przed bezpośrednim kontaktem z pracownikami Biura Obsługi Klienta Air Canada sprawdzić, czy dany problem nie został już rozwiązany i klient nie musi korzystać z dostępnych metod kontaktu.