0

Intimissimi telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-10-17 16:53:40
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 09:39:49
Intimissimi telefon

Skontaktuj się telefonicznie już teraz dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Telefoniczna obsługa klienta Intimissimi. Infolinia telefoniczna Intimissimi.

Intimissimi kontakt

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta Intimissimi możliwy jest na parę różnych sposobów. Pierwszy z nich jest to kontakt Intimissimi online. Ta forma kontaktu realizowana jest między innymi poprzez formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie internetowej. Arkusz należy odpowiednio wypełnić wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością z zapytaniem, a następnie przesłać do pracowników Biura Obsługi Klienta. Kontakt Intimissimi poprzez formularz kontaktowy możliwy jest dla wszystkich całodobowo, jednak warto wiedzieć o tym, że odpowiedzi od konsultantów można uzyskać jedynie w godzinach, w których pracuje Biuro Obsługi Klienta Intimissimi.

Inna forma, która pozwala na kontakt Intimissimi online jest to czat online z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Taka możliwość znajduje się na stronie internetowej Intimissimi.

Adres: Ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Telefon Intimissimi

Intimissimi kontakt z klientami nie realizuje wyłącznie telefonicznie. Kontakt Intimissimi możliwy jest również poprzez zadzwonienie na numer prowadzący na telefon Intimissimi. Pomoc konsultantów telefonicznych z telefonu Intimissimi dostępna jest pod numerem kontaktowym 008 001 213 882. Warto jednak wiedzieć, że telefon Intimissimi nie działa całodobowo. Telefon Intimissimi jest obsługiwany przez konsultantów od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. Telefon Intimissimi jest darmowy dla wszystkich klientów sklepu.

Telefon: 008 001 213 882