0

Patryk Vega telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-07-11 17:12:58
  • Data modyfikacji: 2023-01-15 12:55:05
Patryk Vega telefon

Patryk Vega kontakt telefoniczny, adres, e-mail. Dane kontaktowe do Fundacji Patryka Vegi. Patryk Vega telefon kontaktowy, numer telefonu dla fanów.

Telefon Patryk Vega

Patryk Vega to polski producent, reżyser, a także scenarzysta filmowy oraz telewizyjny. Warto wiedzieć, że Patryk Vega wyreżyserował między innymi filmy, do których należy „PitBull”, „Botoks”, oraz „Pętla”. Ciekawą informacją jest to, że Patryk Vega założył fundację mającą na celu zapewnienie dzieciom oraz młodzieży godnych warunków życiowych, a także opiekę medyczną. 

Należy pamiętać, że kontakt telefoniczny z Patrykiem Vega można zrealizować za pomocą komunikatora, jakim jest UseCrypt. Telefon do Patryka Vegi to +48 512 467 551.

Aktualnie działający numer telefonu do Patryka Vego to: +48 512 467 551

Fundacja Patryka Vegi

Interesanci, którzy chcą skontaktować się z Fundacją Patryka Vegi, mogą zrealizować to na dwa sposoby. W tym celu mogą wypełnić specjalny formularz kontaktowy, który znajduje się na głównej tronie internetowej. Należy go uzupełnić wpisując wszystkie wymagane dane oraz odpowiednią treść. Istnieje też możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektroniczne. Zapytania należy kierować na adres [email protected].

Fundacja Patryka Vegi adres e-mail: [email protected]