0

Orlen Paczka telefon

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2020-01-31 21:00:52
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:49:32
Orlen Paczka telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Orlen Paczka dzięki numerowi udostępnionemu na stronie. Aktualny numer telefonu Orlen Paczka. Infolinia telefoniczna Orlen Paczka dla klientów.

Orlen Paczka kontakt

Usługa Orlen Paczka aktywna jest od września 2021 roku. Orlen umieszcza punkty do odbioru paczek przy niektórych stacjach paliwowych Orlen, w miejscach łatwo dostępnych i często odwiedzanych przez klientów.

Kontakt Orlen Paczka online realizuje między innymi poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości do konsultantów należy wysyłać pod adres e-mail [email protected].

Dodatkowo kontakt Orlen Paczka online możliwy jest również poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Jest on przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych, którzy dysponują gruntem pod wynajem. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości do konsultanta Biura Obsługi Klienta. Poprawnie wypełniony arkusz można wysłać. Na każdą ofertę przesyłaną przez zainteresowanych Orlen Paczka odpowiada indywidualnie. Pracownicy Orlen Paczka starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

E-mail: [email protected] 

Adres:
PKN ORLEN S.A., Dział Sieci Automatów Paczkowych
ul. Bielańska 12, 00-085 Warszawa

Telefon Orlen Paczka

Centrala Orlen Paczka kontakt realizuje również poprzez telefon Orlen Paczka pod numerem (24) 256 00 00 lub (24) 365 00 00. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefon Orlen Paczka nie działa całodobowo. Telefon Orlen Paczka dostępny jest jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Orlen Paczka w godzinach pracy centrali Orlen. W pozostałych godzinach kontakt poprzez telefon Orlen Paczka jest niemożliwy. Gdy telefon Orlen Paczka jest aktualnie niedostępny, warto jest skontaktować się poprzez formularz kontaktowy lub pocztę elektroniczną.

Telefon: (24) 256 00 00 lub (24) 365 00 00