Telefon Euro Taxi Rzeszów

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-11-24 12:17:40
  • Data modyfikacji: 2022-08-26 15:37:06
Telefon Euro Taxi Rzeszów

Telefon Euro Taxi dostępny dla zainteresowanych na stronie. Telefon Euro Taxi dla klientów w celu zamówienia taksówki. Skorzystaj z usług przewozowych Euro Taxi.

Co to jest Euro Taxi?

Euro Taxi to firma świadcząca usługi przewozowe za pomocą taksówek dostępnych na telefon. Firma dysponuje kilkudziesięcioma taksówkami, które są w stanie podwieźć zainteresowanego we wskazane miejsce. Przewóz osób świadczony jest całodobowo, co zwiększa komfort klientów. Ciekawym rozwiązaniem są usługi dodatkowe takie jak przywóz zakupów lub na przykład przesyłek. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej. Warto sprawdzić dokładny cennik udostępniony dla klientów przed skorzystaniem z usługi.

Kontakt Euro Taxi

Początkowo należy wspomnieć o podstawowym bardzo prostym formularzu kontaktowym udostępnionym dla klientów taksówek. W formularzu należy podać jedynie takie informacje jak imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść wiadomości. Na pytania Euro Taxi wysyła odpowiedzi tak szybko jak to możliwe. Euro Taxi posiada swoją aplikację mobilną, dzięki której klienci mają możliwość zamawiania taksówek za jej pomocą. Kontakt możliwy jest również przez telefon Euro Taxi oraz e-mail Euro Taxi.

Telefon Euro Taxi

Firma Euro Taxi posiada na swojej stronie internetowej numery telefonów udostępnione dla klientów. Połączenia można kierować na telefon Euro Taxi w celu zamówienia taksówek lub w celu skontaktowania się z właścicielami firmy. Telefon Euro Taxi do kontaktu w sprawie taksówek to: +48 17 19 626 lub jeśli telefon nie jest odbierany, można spróbować kontaktu na telefon Euro Taxi: +48 800 227 260.

Kolejne dwa numery telefonów prowadzą do właścicieli Euro Taxi. Dzwonić można na jeden z dwóch numerów. Pierwszy telefon Euro Taxi do właścicieli to: +48 603 585 266, natomiast drugi telefon Euro Taxi to: +48 17 85 85 085.

E-mail Euro Taxi

Kontakt za pomocą poczty elektronicznej jest bardzo szybką i wygodną opcją. Na stronie internetowej firma podała adres e-mail Euro Taxi. Wiadomości można kierować z zapytaniami odnośnie usług przewozowych taxi w Rzeszowie. E-mail Euro Taxi dla zainteresowanych to: [email protected].

Adres Euro Taxi

35-328 Rzeszów
ul. Popiełuszki 12/108