0

DPD telefon

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2019-04-21 07:01:51
  • Data modyfikacji: 2022-08-01 16:29:21
DPD telefon

DPD telefon dla klientów. Kontakt telefoniczny z obsługą DPD. Na stronie dostępny jest numer telefonu DPD, telefon DPD do kuriera oraz DPD kontakt

DPD Polska telefon

Nadawanie paczek poprzez telefon DPD przesyłki kurierskie jest możliwe. Żeby telefon DPD mógł udzielić potrzebnych informacji przez telefon, trzeba posiadać weryfikację użytkownika. Nadanie paczek DPD jest możliwe w wielu dostępnych punktach. W celu upewnienia się, czy w konkretnym punkcie możliwe jest nadanie przesyłki, warto uprzednio zadzwonić na numer telefonu DPD. Przesyłki kurierskie DPD nadawane są zawsze na podstawie cennika. DPD telefon umożliwia zapoznanie się z dokładnymi cenami paczek kurierskich. Dobrze jest także oprócz numeru telefonu DPD, zapoznać się również z innymi formami kontaktu z firmą. Każdy numer telefonu DPD jest także krótko i rzetelnie opisany, dzięki czemu znalezienie konkretnego numeru jest o wiele łatwiejsze. DPD telefon podany jest poniżej.

Call Center DPD Polska telefon

DPD telefon: 801 400 373 oraz 22 577 55 55

DPD telefon jest dostępny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18. Telefon DPD obsługiwany jest także w soboty w godzinach od 8 do 14.

DPD Polska telefon

DPD telefon Warszawa:
E-mail: [email protected]
Recepcja: 22 577 55 00
Adres: 02-274 Warszawa, ul. Mineralna 15
*Obsługa recepcji pracuje w godzinach od 10 do 18

DPD kurier kontakt

Telefon dla kurierów DPD jest realizowany wyłącznie poprzez pocztę elektroniczną.

DPD kurier infolinia: [email protected]
Podany adres do DPD przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla osób chcących rozpocząć karierę w DPD. W razie dodatkowych pytań należy pisać na adres: [email protected].

DPD telefon do kuriera

Telefonu do kuriera DPD, mogą uzyskać tylko i wyłącznie odbiorcy paczek poprzez wiadomość SMS. Warto nadmienić, że numer telefonu do kuriera DPD nie jest identyczny dla każdego zamawiającego. Kurierzy mają bowiem określone rejony, w których dostarczają paczki. Numer kontaktowy wysyłany jest na telefon odbiorcy. Jednak numery wszystkich kurierów nie są nigdzie udostępnione. 

Niemożliwe jest zdobycie numeru telefonu kuriera bez uprzedniego zamówienia paczki. Jedynie osoby, które mają otrzymać paczkę, lecz jej doręczenie zaplanowane jest na dany dzień, mogą skontaktować się bezpośrednio z kurierem. W takim przypadku zaleca się wybrać numer telefonu do DPD. Bowiem pytania dzwoniących obierane i wyjaśniane są przez konsultantów, więc nie ma potrzeby bezpośredniego kontaktu z kurierem. Warto jest jednak wiedzieć, iż telefon do kuriera DPD może zostać udostępniony poprzez pracownika infolinii. Oczywiście DPD numer telefonu do kuriera nie zawsze jest dostępny dla klientów. 

Kontakt DPD Windykacja

Telefon: +48 22 548 74 00*
Fax: +48 22 548 74 90*
E-mail: [email protected]

*Telefon DPD Polska Group Dział Windykacji działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.