0

Deichmann telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-07-05 16:27:15
  • Data modyfikacji: 2022-10-25 16:20:28
Deichmann telefon

Szukasz aktualnych sposobów na kontakt z pracownikami Deichmann? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszystkie aktualne sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Deichmann. Pracownicy obsługujący telefon Deichmann z pewnością udzielą istotnych informacji dotyczących aktualnej oferty sklepu. Skorzystaj z telefonu Deichmann już dziś!

Telefon Deichmann

Sposobem, za którego pośrednictwem klienci mogą porozmawiać z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy, jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Deichmann. Pracownicy dostępni pod wybranym numerem potrafią udzielić istotnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących osób. Z pewnością jest to najszybszy i najlepszy sposób na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Deichmann. Warto także dodać, że telefon Deichmann dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, a także w soboty w godzinach od 10:00 do 18:00.

Telefon Deichmann: 800 200 202

Deichmann kontakt

Z Deichmann klienci mogą skontaktować się także za pośrednictwem udostępnionych adresów poczty elektronicznej. Dzięki nim możliwa jest bezpośrednia konwersacja z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Przed wysłaniem wiadomości mailowej należy ją odpowiednio przygotować. W mailu klient powinien zawrzeć temat sprawy, z jaką zwraca się do pracowników Deichmann, a także dokładny opis co z pewnością ułatwi znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Dzięki temu pracownicy Biura Obsługi Klienta Deichmann będą mogli szybciej znaleźć rozwiązanie problemu i wysłać wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail biura: [email protected]
E-mail: [email protected]

Dla klientów preferujących bardziej tradycyjne formy kontaktu możliwa jest korespondencja listowna. Wszelkie listy ze sprawami klientów należy wysyłać na podany poniżej adres korespondencyjny. Należy jednak pamiętać, że wybierając tę opcję na kontakt z firmą na wiadomość zwrotną, należy poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych metod kontaktu.

Adres korespondencyjny: ul. Lotnicza 12, 54-155 Wrocław