0

InPost telefon

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2018-11-22 17:59:15
  • Data modyfikacji: 2022-08-09 17:01:51
Telefon InPost

Telefon InPost jest dostępny całodobowo na podanej stronie. InPost telefon jest zawsze aktualny dzięki wyszukiwarce numerów telefonu online.

InPost telefon

W celu skontaktowania się z InPost warto skorzystać z udostępnionych przez wyszukiwarkę numerów telefonu online danych kontaktowych takich jak InPost telefon. Wybranie odpowiedniego numeru telefonu jest proste, ponieważ każdy numer jest odpowiednio opisany. Możliwe są połączenia zarówno z telefonów komórkowych jak i telefon InPost stacjonarnych. InPost umożliwia również swoim klientom skorzystanie z wiadomości elektronicznych. Kontakt z InPost jest również możliwy poprzez czat z botem lub formularz kontaktowy. Poniżej znajdują się dane kontaktowe.

InPost kontakt

Numer dla telefonów komórkowych: 722 444 000
Numer dla telefonów stacjonarnych: 746 600 000

Inspektor Ochrony Danych

E-mail: [email protected]

Kontakt jest możliwy również poprzez Chat Mat. Bot ten odpowiada na pytania użytkowników na czacie. W przypadku, gdy zapytanie jest zbyt skomplikowane zostanie ono przekierowane do Działu Obsługi Klienta. Możliwy jest również kontakt przy wykorzystaniu formularza kontaktowego. Jest od dostępny na stronie InPostu. InPost telefon do konsultanta jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 22:00. W sobotę od 8:00 do 20:00, a w niedzielę od 8:00 do 18:00. W święta numery telefonu są dostępne od 8:00 do 16:00.

Robot odpowiada na pytania użytkowników na czacie. Jeśli zapytanie skierowane do MATa będzie zbyt skomplikowane, wiadomość zostanie przekierowana do Działu Obsługi Klienta.Kontakt do inPostu można nawiązać również przy użyciu formularza kontaktowego. Arkusz dostępny jest na stronie. Istnieje wiele możliwości wyboru tematu, najczęstszą przyczyną korzystania z formularza jest chęć zaproponowania miejsca na paczkomat. InPost telefon do kuriera najczęściej jest przesyłany w wiadomości SMS w dniu planowanej dostawy.