Polski Fundusz Rozwoju telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-10-19 05:37:50
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 15:06:19
Polski Fundusz Rozwoju telefon

Możliwość skorzystania z dostępnych telefonów Polskiego Funduszu Rozwoju. Każdy aktualny telefon Polskiego Funduszu Rozwoju umieszczony został na poniższej stronie. Skontaktuj się z konsultantem Polskiego Funduszu Rozwoju.

Co to jest PRF?

PFR, czyli Polski Fundusz rozwoju jest to polska spółka akcyjna, która należy do Skarbu Państwa i oferuje instrumenty, które służą rozwojowi przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego czy też osobom prywatnym. Spółka inwestuje też w zrównoważony rozwój społeczny, a także wzrost gospodarczy państwa. Polski Fundusz Rozwoju został utworzony w kwietniu 2016 roku na istniejącym od czerwca 2013 roku Polskiej Inwestycji Rozwojowej, a pierwszym prezesem zarządu jest obecnie Paweł Borys. Siedziba Polskiego Funduszu Rozwoju znajduje się w biurowcu Cedet przy ulicy Kruczej 50 w Warszawie.

Polski Fundusz Rozwoju telefon

Kontakt z Polskim Funduszem rozwoju jest możliwy dzięki udostępnionym na stronie numerom telefonu PFR. Każdy z dostępnych kontaktów został opisany, dzięki czemu każdy klient z pewnością znajdzie odpowiedni numer. Warto zaznaczyć też, że telefon Polskiego Funduszu Rozwoju dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów jedynie w określonych godzinach. Warto jest więc przed próbą połączenia telefonicznego sprawdzić, czy telefon Polskiego Funduszu Rozwoju jest aktywny w danej godzinie. Wszystkie dni oraz godziny, w których klienci mogą dzwonić do spółki, podane zostały na poniższej stronie. Dodatkowo dla osób, które preferują kontakt elektroniczny, Polski Fundusz Rozwoju udostępnił także adresy poczty mailowej. W wiadomości należy podać swoje podstawowe dane oraz zadać pytanie. Z pewnością konsultanci odpowiedzą jak najszybciej.

Polski Fundusz Rozwoju kontakt

Na oficjalnej stronie internetowej Polskiego Funduszu Rozwoju umieszczony został także formularz kontaktowy. Przed jego wysłaniem należy upewnić się, że klient uzupełnił wszystkie potrzebne rubryki odpowiednimi danymi. Możliwa jest także opcja chatu online, w której na żywo klienci mogą porozmawiać z konsultantem Polskiego Funduszu Rozwoju.

Telefon Polskiego Funduszu Rozwoju: +48 22 703 43 00 lub 800 800 120
Adres e-mail: [email protected]
*Kontakt z Polskim Funduszem Rozwoju za pośrednictwem chatu lub telefonu PFR możliwy jest dla klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Biuro prasowe Polskiego Funduszu Rozwoju
Adres e-mail: [email protected]