0

Telefon Filharmonia Dolnośląska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-01-30 10:48:40
  • Data modyfikacji: 2022-09-23 14:55:45
Filharmonia Dolnośląska Telefon

Filharmonia Dolnośląska- Skontaktuj się i zamów bilet. Zapytaj o nadchodzące wydarzenia. Zorganizuj warsztaty. Dane kontaktowe dostępne na stronie

Filharmonia Dolnośląska

Filharmonia Dolnośląska – Narodowa instytucja kultury działająca w Jeleniej Górze. Powstała w 1976 roku poprzez reorganizację Społecznej Orkiestry Symfonicznej Jeleniej Góry w Narodową Orkiestrę Symfoniczną powstałą w 1964 roku. 

Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli aktywnego życia kulturalnego regionu i jest wizytówką koncertową Jeleniej Góry. Działa nieprzerwanie od ponad 50 lat. Została założona w 1964 roku przez Stefana Strahla, który był również wieloletnim dyrektorem. Pod jego kierunkiem symfonie jeleniogórskie osiągnęły swój pierwszy duży sukces koncertowy. W latach 1990-2016 dyrektorem Filharmonii Dolnośląskiej została Zuzanna Dziedzic, działalność muzyczną tej ważnej instytucji kultury nadzorowali Jan Jazownik, Tadeusz Wicherek, Robert Satowski, Andrzej Chorosiński, Jerzy Swoboda, Mirosław Jacek, Błaszczyk, Tomasz Bugaj, Wojciech Rodek, Jerzy Kosek, a teraz Szymon Makowski.

Filharmonia Dolnośląska kontakt

Filharmonia Dolnośląska kontakt w celu zakupu biletów możliwy jest zarówno telefonicznie, jak i drogą mailową. Dodatkowo dzwoniąc do sekretariatu lub recepcji możliwe jest uzyskania większej ilości informacji na temat Instytutu oraz imprez w nim organizowanych.

Filharmonia Dolnośląska telefon

Filharmonia Dolnośląska telefon obsługuję między innymi przez sekretariat oraz kasy biletowe, jednak wchodząc na oficjalną stronę można uzyskać dane kontaktowe również do innych oddziałów placówki.

Filharmonia Dolnośląska telefon sekretariat
+ 48 75 75 381 61

Filharmonia Dolnośląska telefon kasa biletowa
+ 48 75 75 381 65

Filharmonia Dolnośląska adres e-mail

Możliwe jest również wysłanie wiadomości drogą mailową w celu pozyskania informacji na temat działalności placówki. Filharmonia Dolnośląska adres e-mail podany jest na stronie i może posłużyć również w celach umówienia wycieczek lub warsztatów dla młodzieży.

Filharmonia Dolnośląska e-mail sekretariat
[email protected]

Filharmonia Dolnośląska e-mail kasa biletowa
[email protected]

Filharmonia Dolnośląska dane kontaktowe

Osoby zainteresowane osobistym kontaktem, mogą uzyskać wsparcie na miejscu rozmawiając z obsługa lub zarządem filharmonii. Filharmonia Dolnośląska dane kontaktowe znajdują się na stronie.

Filharmonia Dolnośląska adres
58-500 Jelenia Góra, ul. Piłsudskiego 60