0

Western Union telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-02-21 06:15:51
  • Data modyfikacji: 2022-08-09 14:46:19
Western Union telefon

Skontaktuj się z firmą za pomocą telefonu Western Union. Konsultanci przedsiębiorstwa Western Union dostępni są dla klientów w konkretnych godzinach. Aktualne dane kontaktowe do Biura Obsługi Klienta Western Union.

Western Union to przedsiębiorstwo amerykańskie, które głównie zajmuje się usługami finansowymi. Siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w Kolorado. Początkowo firma zajmowała się dostarczaniem telegramów. Obecnie firma oferuje dla swoich klientów takie usługi jak: przelewy, przekazy pieniężne oraz obsługę płatności.

Kontakt Western Union

Dla zainteresowanych istnieje możliwość kontaktu z Western Union. Najbardziej podstawową formą jest formularz kontaktowy. Firma niestety na swojej stronie internetowej nie posiada udostępnionego formularza kontaktowego. Zainteresowani nie mają możliwości kontaktu, wypełniając go i wysyłając do konsultantów. Na stronie niestety także nie można znaleźć czatu online z doradcami. Jedyną opcją kontaktu jest telefon Western Union, który działa w określonych godzinach pracy konsultantów.

E-mail Western Union

Dla osób chcących skontaktować się za pomocą adresu elektronicznego niestety nie został udostępniony adres e-mail. Na stronie internetowej w zakładce kontakt firma nie podała e-mail do wysyłania wiadomości. Jedyną opcją jest telefon Western Union. Istnieją dwa numery telefonów do kontaktu w zależności od miejsca wykonywania połączenia.

Telefon Western Union

Jak wcześniej zostało napisane do Western Union nie istnieje możliwość kontaktu za pomocą czatu online, formularza kontaktowego ani adresu e-mail. Jedyną opcją jest telefon Western Union. Do kontaktu zostały podane dwa numery telefonów znajdujące się na stronie internetowej. W przypadku wykonywania połączenia z Polski należy dzwonić na telefon Western Union: 800 207 606. W przypadku kontaktu z innych państw niż Polska należy zadzwonić na numer telefonu: +32 0 2 639 7112. Połączenia na telefon Western Union odbierane są w godzinach od 8:00 do 20:00.

Adres Western Union

Istnieje możliwość skontaktowania się wykorzystując adres firmy. Listy należy kierować na adres korespondencyjny firmy:

Western Union Processing Polska 
Litwa UAB 
J. Balcikonio str 3, Vilnius, Litwa 
LT-0824