Telefon Pinterest

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-07-07 12:19:18
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 10:37:12
Telefon Pinterest

Pinterest telefon - znajdz swoje inspiracje. Zobacz pomysły stylistyczne do domu. Skorzystaj z pomocy innych. Zadzwoń do Pinterest. Aktualny numer telefonu

Pinterest kontakt

Pinterest to amerykański serwis społecznościowy umożliwiający udostępnianie inspiracji. Na serwisie znajdują się inspiracje do domu, pomysły na aranżację wnętrz. Pinterest paznokcie udostępniane przez inne kobiety, mogą być inspiracją dla innych podczas wizyty u kosmetyczki. Dodatkowo na stronie można znaleźć materiały wizualne z branży informatycznej, z których można skorzystać przy projektowaniu przykładowo własnej strony internetowej.

Pinterest kontakt możliwy jest jedynie poprzez formularz kontaktowy. Dodatkowo jeśli jest potrzeba kontaktu z twórcą danej inspiracji możliwe jest odwiedzenie jego profilu oraz skorzystanie z podanych przez twórcę danych kontaktowych. Aby uzyskać odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytania, warto odwiedzić Pinterest FAQ.

Pinterest telefon

Pinterest telefon na obecną chwilę nie jest wspierany oraz obsługiwany przez żadne biuro obsługi klienta. Możliwe jest skorzystanie z Pinterest FAQ, aby uzyskać odpowiedź na często pojawiające się pytania. Jeśli Pinterest telefon pojawi się w przyszłości, dane na stronie zostaną zaktualizowane.

Pinterest kontakt online

Aby uzyskać kontakt online Pinterest, warto odwiedzić oficjalną stronę oraz skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się tam. Dodatkowo możliwy jest kontakt z twórcą, jednak tylko wtedy gdy na swoim profilu udzieli informacji na temat danych kontaktowych. Wsparcie online Pinterest możliwe jest również po odwiedzeniu sekcji FAQ Pinterest, gdzie znajdują się  najczęściej zadawane pytania.

Pinterest dane kontaktowe

Niestety Pinterest nie posiada swojej oficjalnej siedziby w Polsce, więc kontakt osobisty na pewno jest utrudniony. Szczegółowe dane kontaktowe Pinterest można znaleźć na oficjalnej stronie w zakładce polityka prywatności.

Pinterest adres
651 Brannan Street, San Francisco, CA