0

Kazar telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-06-26 01:21:42
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 14:52:46
Kazar telefon

Skorzystaj z telefonu Kazar do kontaktu z infolinią. Telefon Kazar udostępniony dla klientów sklepu. Kazar telefon dostępny na stronie internetowej.

Kazar kontakt

Kazar jest marką, która w swojej ofercie posiada produkty takie jak obuwie, torby, akcesoria czy perfumy dla kobiet i mężczyzn. Posiada w sprzedaży produkty cechujące się wysoką jakością. Na oficjalnej stronie internetowej Kazar nie znajdziemy formularza kontaktowego, poprzez który moglibyśmy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Telefony Kazar salony

W zakładce znajdź salon, istnieje możliwość znalezienia interesującego nas salonu na mapie. W przypadku pytania do konkretnego sklepu o stan produktów lub złożonego zamówienia należy zadzwonić na telefon Kazar tego salonu. Po wybraniu odpowiedniego sklepu wyświetlają się wszystkie jego dane włącznie z numerem telefonu Kazar. Do salonów Kazar telefon jest w każdym przypadku różny.

Telefon Kazar

Firma Kazar telefon zamieściła na swojej stronie internetowej. Kazar zapewnia możliwość kontaktu z Biurem Obsługi Klienta za pomocą adresu elektronicznego lub numeru telefonu. Telefon Kazar: +48 166 776 000 oraz +48 166 776 111 do Biura Obsługi Klienta. Za odbieranie połączeń odpowiedzialni są konsultanci, gotowi odpowiedzieć na każde pytanie klientów. Opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora i jest taka jak za zwykłe połączenie. Telefony odbierane są bardzo często, gdyż każdego dnia tygodnia nawet w weekendy od godziny 8:00 do 21:00.

E-mail Kazar

Kontakt mailowy do Kazar również jest zapewniony. Istnieją trzy adresy e-mail do kontaktu z firmą. Aby napisać do Biura Obsługi Klienta w celu dopytania o sprawy związane ze sklepem, zamówieniami wystarczy napisać na adres: [email protected]. Jest to bezpośredni elektroniczny kontakt do BOK firmy Kazar. Udostępniony został również adres dla mediów: [email protected]. Ostatnim mailem kontaktowym jest: [email protected]. W przypadku zmiany języka na zagraniczny w informacji kontaktowej do Biura Obsługi Klienta widnieje inny adres e-mail. Za polskich klientów odpowiada mail: [email protected], a za zagranicznych: [email protected].