Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-10-08 04:52:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 11:18:02
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji telefon

Aktualny telefon do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Telefon KRRiT możliwy jest pod odpowiednim numerem telefonu. Telefon Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udostępnia na stronie internetowej.

Kontakt Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji to organ stojący na straży wolności słowa i zapewniający obywatelom dostęp do szerokiego zakresu źródeł różnych informacji. Kontakt z KRRiT możliwy jest poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na ich stronie internetowej, w którym należy podać treść pytania oraz zaznaczyć opcję czy wiadomość wysyłana jest we własnym imieniu, czy w imieniu jakiejś organizacji. W późniejszych etapach należy wypełnić odpowiednie dane. Oprócz tego udostępniony został numer telefonu na infolinię dla abonentów, dostępny w konkretnych godzinach. W przypadku chęci kontaktu w godzinach, w których infolinia nie pracuje, zalecane jest użycie adresów e-mail, udostępnionych przez KRRiT.

Telefon Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji telefon udostępnia na swojej stronie internetowej. Infolinia telefoniczna czynna jest w godzinach od 8:15 do 16:15. Telefon Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji: (+48) 22 597 31 01. Istnieje również możliwość wysłania wiadomości e-mail w celu zadania pytania. Adres poczty elektronicznej, na którą należy kierować pytania to: [email protected].

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji prasa

Istnieje możliwość kontaktu do Rzecznika Prasowego KRRiT pod dwoma numerami telefonów: +48 22 597 3016 lub +48 22 597 3044. Kontakt elektroniczny również jest możliwy, wysyłając wiadomość na adres: [email protected].

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji abonenci

W Polsce istnieje abonament RTV, który jest opłatą obowiązującą ludzi odbierających sygnał telewizyjny i radiofoniczny. Kontakt w sprawach otrzymania informacji o stanie konta abonenckiego pod numerem telefonu: +48 43 842 06 06. Dzwonić można w dni robocze w godzinach od 8:00 do 20:00. W przypadku kontaktu w innych godzinach zalecane jest użycie adresu e-mail. Kontakt elektroniczny jest możliwy, wysyłając wiadomość na adres: [email protected].