0

E-podróżnik telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2018-11-10 05:24:48
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 10:45:31
E-podróżnik telefon

Skorzystaj z serwisu e-podróżnik do zaplanowania swojej podróży. Telefon do Biura Obsługi Klienta e-podróżnik. Telefon e-podróżnik obsługiwany przez konsultantów.

E-podróżnik kontakt

E-podróżnik to serwis posiadający w swojej bazie dane dotyczące wszelakich połączeń w Polsce. W serwisie istnieje możliwość zamieszczania przez przewoźnika swoich własnych rozkładów jazdy i jest to całkowicie bezpłatne. Z bazy połączeń korzystać może każdy. Serwis posiada możliwość logowania za pomocą numery biletu. Z wykorzystaniem samego numeru istnieje możliwość sprawdzenia szczegóły rezerwacji. Portal umożliwia kontakt za pomocą adresu elektronicznego. Telefon e-podróżnik również udostępnił dla swoich użytkowników. W Biurze Obsługi Klienta e-podroznik można dowiedzieć się informacji o rozkładach jazdy oraz biletach. E-podroznik posiada również listę najczęściej zadawanych pytań. Istnieje możliwość przejrzenia listy pytań w celu znalezienia możliwej odpowiedzi na nurtujące pytanie.

Telefon e-podróżnik

Serwis e-podróżnik prowadzi infolinię telefoniczną dla klientów serwisu. Na stronie internetowej został udostępniony numer telefonu do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta na wszelakie tematy związane z połączeniami. Można kontaktować się w celu otrzymania informacji o rozkładzie jazdy, godzinach odjazdów, biletach oraz o możliwych połączeniach. W celu skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta należy skorzystać z udostępnionego przez e-podróżnik telefon: 703 502 802. Należy pamiętać o koszcie połączenia na ten numer. Za minutę połączenia dzwoniący ponosi opłatę w wysokości 3,69 zł z VAT. Infolinia telefoniczna e-podróżnik działa w odpowiednich godzinach. Telefon e-podróżnik to nie jedyna opcja do kontaktu z Biurem Obsługi. Klient ma możliwość wysyłania pytań na zamieszczony na stronie internetowej adres e-mail. E-mail do wysyłania wiadomości to: [email protected].

Telefon e-podróżnik

Dostępny jest adres do korespondencji dla klientów do wysyłania wiadomości listownie. Możliwe jest także wysyłanie wiadomości elektronicznych za pomocą adresu e-mail do biura: [email protected]. Sekretariat czynny jest w godzinach od 8:00 do 16:00.

Teroplan S.A.
ulica Zakopiańska 73
30-418 Kraków