Abra telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-09-19 05:42:12
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 11:51:26
Abra telefon

Sprawdź dane kontaktowe do sklepów Abra Meble. Telefon Abra Meble udostępniony na stronie internetowej dla klientów. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Abra Meble.

Abra Meble to sklep z szerokim wyborem mebli oraz dekoracji do wnętrz. W swoim asortymencie posiadają kolekcje mebli do różnych pomieszczeń. Oprócz mebli posiadają spory wybór dodatków do wyposażenia wnętrz takie jak dywany, oświetlenie, akcesoria i inne. Abra Meble posiada wiele promocji, które można śledzić w specjalnej zakładce z promocjami na stronie internetowej. Istnieje możliwość zamawiania online.

Kontakt Abra Meble

Kontakt do sklepu Abra Meble możliwy jest za pomocą formularza kontaktowego udostępnionego na stronie internetowej. Wypełnić należy jedynie pola z imieniem i nazwiskiem, adresem e-mail oraz wiadomością. Wysyłać w formularzu można wszelkie pytania, uwagi i sugestie dotyczące sklepu, produktów, obsługi klienta lub na przykład funkcjonowania strony. Pytania odbierają konsultanci, którzy wysyłają odpowiedzi na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Oprócz formularza kontaktowego klienci mogą również skorzystać z kontaktu za pomocą numeru telefonu oraz bezpośrednio wysłać wiadomość na adres poczty elektronicznej.

Telefon Abra Meble

Istnieje możliwość kontaktu ze sklepem za pomocą numeru telefonu udostępnionego na stronie internetowej. Telefon Abra Meble działa jako infolinia do Biura Obsługi Klienta. Dzwoniąc na telefon Abra Meble można zadać pytania odnośnie produktów, sklepu lub na przykład zamówień. Telefon Abra Meble do kontaktu dla klientów: 660 627 627. Istnieje również możliwość kontaktu ze sklepem internetowym za pomocą adresu e-mail. Adres, na który należy kierować wiadomości to: [email protected].

Reklamacje Abra Meble

Abra Meble nie jest producentem towarów w sklepie. Wszystkie reklamacje związane z gwarancją należy kierować do producenta, natomiast rękojmię z tytułu wad można kierować do sklepu na adres poczty elektronicznej. Adres e-mail do wysyłania reklamacji to: [email protected]. W przypadku zwrotów przedmiotów ze sklepu internetowego, klient ma możliwość odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie do 14 dni. Oświadczenie należy wysłać na adres e-mail: [email protected].

Sklepy Abra Meble

Pod odpowiednią zakładką na stronie internetowej sklepu klient ma możliwość znalezienia interesującego go sklepu Abra Meble. Sklepy zaznaczone są na mapie, a po wybraniu pojawia się dokładny adres, dane kontaktowe w tym telefon Abra Meble do danej placówki oraz jej adres e-mail.