Gdańsk telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2020-02-24 18:39:55
  • Data modyfikacji: 2023-01-05 11:10:18
Gdańsk telefon

Skorzystaj z dostępnych na poniższej stronie internetowej sposobów na skontaktowanie się z infolinią Gdańsk. Telefon Gdańsk pozwala uzyskać niezbędne informacje. Już dziś sprawdź i wypróbuj dostępny poniżej telefon Gdańsk.

Miasto Gdańsk

Gdańsk jest to miasto w północnej Polsce w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim. Miasto jest centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym oraz węzłem komunikacyjny północnej Polski, stolicą województwa pomorskiego. Ośrodek gospodarki morskiej z dużym portem handlowym. Gdańsk z 486 022 mieszkańcami zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, a siódme miejsce pod względem powierzchni. Ośrodek aglomeracji trójmiejskiej, nazywaną też gdańską, wraz z Gdynią i Sopotem tworzą Trójmiasto. Jest to miasto o ponadtysiącletniej historii, którego tożsamość na przestrzeni wieków kształtowała się pod wpływem różnych kultur. W Gdańsku odbywają się największe na świecie międzynarodowe targi bursztynu i wyrobów bursztynowych Amberif.

Telefon Gdańsk

Aby ułatwić życie mieszkańcom Gdańska, zostało utworzone Gdańskie Centrum Kontaktu, dostępne pod wybranym telefonem Gdańsk. Daje to wszystkim zainteresowanym możliwość otrzymania bezpośrednich informacji oraz potrzebnych danych. Poniższy numer kontaktowy dostępny jest dla klientów przez 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

MPK Gdańsk telefon

Centrala Ruchu zajmuje się udostępnianiem informacji o bieżącej sytuacji komunikacyjnej w mieście. Dyżury pełnione są przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Z informacją na temat pojawienia się uwag lub skarg klienci mogą zadzwonić pod podany poniżej telefon Gdańsk.

MPK telefon Gdańsk: 58 520-57-75

Dodatkowo dla osób, które preferują kontakt za pośrednictwem internetu, możliwe jest wysłanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. W wiadomości należy zamieścić problem, z jakim klient zwraca się o pomoc do pracowników Biura Obsługi Klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać wysłana do klienta, w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością konsultanci dołożą wszelkich starań, aby odesłać wiadomość zwrotną, jak najszybciej będzie to tylko możliwe.

Gdańskie Centrum Kontaktu telefon

Pod podanym telefonem Gdańsk, który dostępny jest dla wszystkich przez całą dobę, można uzyskać potrzebne informacje dotyczące złożenia wniosku w urzędzie, wezwania służb porządkowych. Oprócz dostępnego poniżej telefonu Gdańsk można skorzystać z wielu opcji na stronie internetowej miasta takie jak płatność online, rezerwacja wizyty, oraz zgłoszenie problemów porządkowych.

Gdańskie Centrum Kontaktu telefon: +48 58 52 44 500
Telefon Gdańsk dla osób głuchych: 500 105 115