0

Nipplex telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-07 07:06:57
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 09:17:25
Nipplex telefon

Aktualne dane kontaktowe do firmy Nipplex. Skorzystaj z telefonu Nipplex, aby połączyć się z konsultantem firmy. Kontakt możliwy za pomocą telefonu lub poprzez formularz kontaktowy.

Kontakt Nipplex

Nipplex to marka zajmująca się sprzedażą damskiej bielizny. W sklepie Nipplex biustonosze są ich głównym sprzedawanym produktem o różnych wzorach i rozmiarach. W ofercie posiadają także takie produkty jak koszule nocne. Odzież charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a zakup możliwy jest nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również przez sklep internetowy. Sklepów w Polsce jest bardzo dużo. Można je znaleźć oraz ich adres na stronie Nipplex wchodząc w zakładkę sklepy. Kontakt do Nipplex możliwy jest poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Dane wymagane do podania to imię i nazwisko oraz adres e-mail. Po wysłaniu treści wiadomości, osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem wyślą odpowiedź na podany adres e-mail. Firma daje możliwość kontaktu poprzez ich stronę facebook oraz instagram.

E-mail Nipplex

W przypadku kontaktu z firmą Nipplex elektronicznie poprzez wiadomość e-mail udostępniła ona adres do kontaktu. W przypadku wysyłania wiadomości pocztą należy kierować zapytania na adres: [email protected]. Wiadomości trafiają do osób zajmujących się z kontaktem z klientem, zatem możliwe jest wysyłanie wszelkiego rodzaju pytań związanych ze sklepem i produktami.

Telefon Nipplex

Skontaktuj się telefonicznie z firmą Nipplex. Firma zapewnia kontakt do swoich działów. W przypadku chęci kontaktu z sekretariatem należy zadzwonić pod numer: +48 25 798 00 06. Drugi telefon Nipplex: +48 609 999 952 odpowiedzialny jest za prowadzenie sprzedaży internetowej. W przypadku pytania odnośnie sklepu internetowego, produktów lub na przykład statusu zamówienia należy kierować pytania na podany numer telefonu Nipplex. Telefon do działu handlowego to: +48 25 798 00 07 wew. 23. Nipplex udostępnia również dwa kolejne numery do kontaktu telefonicznego: +48 600 999 095 oraz 25 798 0007 wew. 141. Należy pamiętać, że kontakt telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00. W przypadku opcji kontaktu w innych godzinach lub dniach zalecane jest skorzystanie z innych metod komunikacji ze sklepem.