0

Media Markt Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-12-21 07:46:52
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 13:50:59
Media Markt Telefon

Skontaktuj się z konsultantami sklepu ze sprzętem elektronicznym Media Markt. Telefon Media Markt dostępny dla zainteresowanych na stronie internetowej. Uzyskaj informacje w sprawie sklepu, produktów oraz zamówień dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta Media Markt.

Co to jest Media Markt?

Media Markt to niemiecka sieć marketów ze sprzętem elektronicznym założona w 1979 roku w Monachium, a obecnie siedziba firmy mieście się w mieście Ingolstadt. Jest to jedna z czołowych firm w zakresie handlu elektroniką. W asortymencie sklepów znaleźć można znaleźć wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny taki jak smartfony, telewizory, komputery, laptopy, sprzęt AGD do kuchni, małe AGD, aparaty i wiele więcej. Na stronie internetowej Media Markt znaleźć można liczne przeceny na produkty, dlatego warto śledzić aktualne promocje Media Markt. Zakupy możliwe są w sklepach stacjonarnych Media Markt w różnych miastach, a także w sklepie internetowym.

Kontakt Media Markt

Klienci mają kilka możliwości kontaktu elektronicznego z firmą Media Markt. Jedną z nich jest czat online z konsultantem. Należy przejść przez konieczne etapy, a następnie uruchamia się czat z doradcą.

Drugą opcją jest formularz kontaktowy, który znaleźć można w zakładce z kontaktem. Jest to bardzo prosta i szybka forma kontaktu. Wystarczy wybrać temat wiadomości wybierany z listy, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami między innymi podać

  • kategorię wiadomości
  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • treść pytania

Telefon Media Markt

Klienci Media Markt mają możliwość kontaktu z siecią sklepów za pomocą telefonu. Trzeba przyznać, że firma oprócz zwykłego połączenia na telefon Media Markt umożliwia bardzo ciekawą opcję dla klientów.

Telefon Media Markt udostępniony został na stronie internetowej dla zainteresowanych. Telefon Media Markt to: 799 35 35 35. Połączenia na telefon Media Markt odbierane są od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w niedziele od godziny 10:00 do 18:00.

Drugą opcją jest telefon Media Markt służący do wysyłania wiadomości SMS. W przypadku konkretnego pytania, które można zmieścić w wiadomości SMS, można wysłać go na numer telefonu Media Markt: 735 702 222. W treści należy podać numer zamówienia, dzięki czemu odpowiedź zostanie wysłana znacznie szybciej.

Sklepy Media Markt

Firma Media Markt udostępniła mapkę z wszystkimi sklepami oraz ich dokładnymi lokalizacjami. Klienci mają możliwość skorzystania z kontaktu do interesującej ich placówki za pomocą wcześniej wspomnianego telefonu Media Markt.